2410
2553
دوستای گل اصفهانی، لطفا هرکی اطلاع داره یا تازه زایمان کرده بیاد بگه ، چه دکتری، چه بیمارستانی،چه بیمه ای، هزینه ی زایمان چه قدر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من 10 ماه پیش مهزگان سز شدم 2800 شد.دکترم هم دکتر لباف بود که فوق العاده است.ولی زیاد از بیمارستان راضی نبودم.فکر کنم سعدی بهتر باشه
به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
پارسال زایمان کردم بیمارستان عسگریه بیمه تامین اجتماعی شد3 تومن:1 تومنش بیمه داد...1 تومنش خیریه عسگریه تخفیف داد...ماهم 1 تومن دادیم زایشگاهش افتزاح بود ولی اتاق عمل و بخشش عالی بودن
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
من سعدی زایمان کردم.تقریبا نصف هزینشو بیمه داد بقیشو از جیب دادیم.من از سعدی راضی بودم رسیدگیشون خوب بود.اما خیییلی شلوغ شده و اکثر کادر بیهوشی و اتاق عمل آقا بودن
"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2714
Elina لطفا درخواست دوستی منو قبول می کنی، در مورد عسگریه سوال داشتم اینکه ان یک تومن که می گی بیمه داد منظورت بیمه تکمیلی هست یا بیمه عادی تامین اجتماعی؟ ان یک تومن که بیمارستان تخفیف داد یعنی به همه تخفیف میده؟ اسم دکترتون چی بوده ازش راضی بودید؟ اینکه می گید زایشگاهش خوب نبود یعنی به نظرتون برای سزارین مناسب تره بیمارستان؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم
سلام 2سال پىش عسکریه طبیعی دکتر نفىسه انصاری اتاق ویژه هزینه 1350000 کهفقط350 دادم بقیه را تکمىلى داد زایشگاه بسیار بد با اینکه یک ساعت نیم بیشتر تو زایشگاه نبودم ولى بدم اومد پرسنل بد حتی نیرو خدماتیهاش بدو بى ادب بودن من تعریف ز طبیعیش رو شنیده بودم که رفتم اونجا اما راصى نبودم
من سال 93 بیمارستان خانواده سزارین شدم . هزینه با اتاق خصوصی شد 2 میلیون که خودم فقط 400 دادم چون بیمه دانا بودم و کارت طلایی داشتم . دکترم هاله وفایی بود خیلی راضی بودم بخیه هامو عالی زد و شکمم رو حسابی تمیز کرده بود یعنی بهوش که اومدم شمکمم تخت تخت شده بود. از بیمارستانو کادرشم راضی بودم خیلی بهم رسیدگی می کردن البته شوهرم به همه شیرینی $$$ داده بود شایدم بخاطر اون خیلی بهم رسیدن
آرتین گلم 10صبح 93/1/5 زمینی شد .آیلین گلم انشالا  96/5/5بیای تو بغلم . خدای مهربونم شکرت
خانما کسی بیمارستان میلاد زایمان کرده ؟؟؟ همون که تو امیریه هست از بیرون که مثل هتل می مونه ولی نمی دونم کادر و امکاناتش چطوره ؟ لطفا اگه کسی رفته بیاد بگه
آرتین گلم 10صبح 93/1/5 زمینی شد .آیلین گلم انشالا  96/5/5بیای تو بغلم . خدای مهربونم شکرت
سلام میتونین کمکم کنین تو اصفهان کدوم بیمارستان برای زایمان طبیعی خوبه هرکی رفته راضی بوده .خصوصی یا دولتی.کدوم دکتر زنان اون بیمارستان بهتر از همه است.ممنون میشم راهنماییم کنید.
2706