2733
2734
ولی منم یبار ناخودآگاه اسم دشمن شوهرمو آوردم😐اصلا نمیدونم چرا گفتم اون اسموووو هنوزم بهش فکر میکنم ...

اصن یه حرفا و سوتی های ضایع و زشتی که خودم ازشون استفاده نمیکنم یدفعه میاد تو دهنم 

یه تاپیک خوندم یه روز درباره ی خواستگار سنتی بود 

بعد شوهرم گفت اونایز که کسیو دوس دارن بخاطرش خواستگار رد میکنن مث خودت

منم گفتم آره من بخاطر تو همه ی دوس پسرااااموووو پروندم😬

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور
اصن یه حرفا و سوتی های ضایع و زشتی که خودم ازشون استفاده نمیکنم یدفعه میاد تو دهنم  یه تاپیک خ ...

بیفکر حرف میزنی بعدش نمیتونی جمعش کنی

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم نمیومدم اصلا

دفعه اولی که یچی بپرونی طرف میگه یچیزی گفت 

الان این فاجعه رو من که بعدش دیگه دلم نمیخواست زنگ بزنم شوهرم زنگ زد بهش و اینا کلا قلق مامانشو خوب میدونه رو بلندگو بود 

اصلا به روش نیاورده ولی من میدونم الان میگه عمدا اینجور میکنه که نیایم 

حالا من کلیم تدارک دیدم شوهرم میدونه چقد دوسشون دارم و احترام میذارمشون این حرفام نمیدونم چیهه

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور
بیفکر حرف میزنی بعدش نمیتونی جمعش کنی

آره حرصم میگیره چیزایی تو دهنم میاد که اگه ازشون استفاده میکردم باز یچیزی یهو میپرن تو دهن آدم وقتی تو جمع میشینم بخاطر همین رفتارم خیلی کم حرف میزنم یا شمرده جواب میدم که فرصت کنم چنبار اصلاحش کنم

2731