2733
2739
عنوان

سر یه موضوعی تو خانوادم خیلیی‌دلم میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 20 پست
خیلی نامردیه خب😭😭😭

بخدا منم همینم.خیلی مقایسه میکنم.ازمن وحشتناک توقع داشتن.خیلی وقتاهم نذاشتن جوریکه میخوام زندگی کنم.ولی خواهرم الان آزاده و واقعا تو زندگیش میدونه چی میخواد.همیشه هم مثله یه زن حامله باهاش رفتارکردن😄ولی چون میونم خوبه باهاش دوسش دارم و به پای اون نمیذارم

بخدا منم همینم.خیلی مقایسه میکنم.ازمن وحشتناک توقع داشتن.خیلی وقتاهم نذاشتن جوریکه میخوام زندگی کنم. ...

دقیقا اینم واسه خودش هرجا دلش میخاد میره هرچی میخاد میپوشه چه خوبی ک رفیقید والا من ازش یه‌روی خوش ندیدم‌همیشه مث سگ پاچمو‌میگیره میگم کاش خواهر‌نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشمو گفتم عزیزم اون موقع خواهرم بود 

منم خیلی خوب بودم بدردخوردم تو همه چی.دلسوز بودم وهستم.اما خب یه چیزایی میبینم دلم میشکنه غصه میخورم.اینجاکه اومدم دیدم فقط من نیستم.واینکه میگن پدرمادر فرق نمیذارن و به یه چشم میبینن توخیلی خانواده ها واقعا دروغه.واسه همین راحت تر کناراومدم.توهم ب فکرخودت باش و وقتی که ازهمه چیز باارزش تره😉.مهم اینه ک ماروهم دوس دارن حالا یه کم زیادو کم چه فرقی داره😁

2728
منم خیلی خوب بودم بدردخوردم تو همه چی.دلسوز بودم وهستم.اما خب یه چیزایی میبینم دلم میشکنه غصه میخورم ...

خیلی سخته منم سعی میکنم کنار بیام ولی میسوزم انگار محبتا دلسوزیا منو نمیبینن منم یکم دل نازکم فورا گریم میگیره😭از صبح فقط اشکام ریخته از کاراشون

خیلی سخته منم سعی میکنم کنار بیام ولی میسوزم انگار محبتا دلسوزیا منو نمیبینن منم یکم دل نازکم فورا گ ...

درکت میکنم.ولی خب به نظرمن چون مارو قوی میدونن و خیالشون راحته اینجوری رفتارمیکنن