2733
2739

من خیلی دوس داشتم باهاش آشنا بشم و اینا ، بعد اون منو ندیده هنوز تو دانشگاه مونه ، تو تلگرام بهش پیام دادم بدون آیدی و پروف گفتم من ازت خوشم میاد و اینا بعد گف من باید ببینمت بعد الان میگم خیلی خزه برم بهش بگم مستقیم،  میخوام حضوری ک دیدمش بهش بگم منو ببرین تو اکیپ تون از بچه هاتون و جو تون خوشم میاد،  بعد دارم به این فکر میکنم اگه مثلا اون موقع شمارمو سیو کنه میفهمه من بهش پیام داده بودم ، الان اگه چت دو طرف مونو پاک کنم بعدا اگه شمارم و سیو داشته باشه میفهمه من اینو گفته بودم؟ میخوام آدل برم تو اکیپ شون بعد بهش نزدیک تر بشم خودش بیاد بگه ، راهنمایی کنیننن

♡یه دختر قوی و جنگجو ام🌸💕 ▪︎کتاب خواندن📚 ▪︎رسیدگی به خود💄👒 ▪︎عاشق خرید😂🛍  ▪︎دانشجو 🎓   ▪︎تهران📍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خطتو عوض کن خواهرم😐به همین راحتی

خب ببین یه چیزی من اون موقع شمارم معلوم نبود تو تل که 

از کجا میخواد بفهمه خو 

سیمکارت دردسر داره برم بگیرم؟ من قبل هیجده سالگیم گ فته بودم خیلی دردسر داش 

♡یه دختر قوی و جنگجو ام🌸💕 ▪︎کتاب خواندن📚 ▪︎رسیدگی به خود💄👒 ▪︎عاشق خرید😂🛍  ▪︎دانشجو 🎓   ▪︎تهران📍
2738
اوف خب نباید با گوشی خودت میدادی دیگه 😐

خب چیکار کنم🥲🥲

تو خوبه گند زدی من که جوری ر...... م که جمع نمیشه 😂😁

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
چت و دو طرفه پاک کنی بازم میمونه پیویت تلگرام پیام دادی؟ دیلیت اکانت بزن

اره تلگرام 

دیلیت اکانت بزنم بازم میزنه کاربری حذف شده  بعد ک آشنا شدم مثلا میفهمه من بودم دیگه یا ن؟

خب ببین یه چیزی من اون موقع شمارم معلوم نبود تو تل که  از کجا میخواد بفهمه خو  سیمکارت د ...

ن بابا یه کارت ملی یا شناسنامه میبری دوسوته میگیری

_بچها نخندینا :) ... صرفا چون تو حاضری برای باورت کشته شی ، به این معنی نیست که باورت درسته🙂ولی من بیشترین ضربان قلبمو موقع قشنگ ترین اشتباهم داشتم❤️یک ساعت بخاری رو خاموش کن و دعا کن سردت نشه تا فاصله علم و اعتقاد رو بفهمی..افراط تو هرچیزی سمه ×😉 خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند//هرچیز در این خانه بی برگ و نوا بود//گفتند چنینیم و چنانیم٫دریغا//اینها همه لالایی خواباندن ما بود💔
تو خوبه گند زدی من که جوری ر...... م که جمع نمیشه 😂😁

چیکار کردی توو

2706