2733
2739
عنوان

میخوام مدل بشم شوهرم نمیزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 30 پست
بیا دیدی گفتم😂😂😂😂 امان از این زنا که غیرت براشون بد معنا شده

خوب شما حسود نیستی بگو چیکار کنه نظر بدید به حرفتون گوش کنه 

والا ما نمیتونیم بگیم طلاق بگیر 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

زندگی مشترک یعنی نظرات مشترک 

زندگی تو دوست داری؟؟؟همسرت ادم خوبیه؟؟؟به حرفته؟؟؟اگه چیزی به دلت نباشه انجام میده یا نه؟؟؟به این سوالات پیش خودت پاسخ بده و تصمیم بگیر 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب شما حسود نیستی بگو چیکار کنه نظر بدید به حرفتون گوش کنه  والا ما نمیتونیم بگیم طلاق بگیر&n ...

اینکه چیکار کنه به خودشون مربوطه یه تصمیم بگیرن که نه سیخ بسوزه نه کباب

من میگم اینکه یکی بگه مرده حق داره غیرت داره اشتباهه

2731
اینکه چیکار کنه به خودشون مربوطه یه تصمیم بگیرن که نه سیخ بسوزه نه کباب من میگم اینکه یکی بگه مرده ...

خوب وقتی قبول نکرده یعنی غیرتش اجازه نمیده 

حالا اکثرا ما حسودا گفتیم خودت فکر کن زندگیت برات مهمه یا هدفت خودت تصمیم بگیر

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
خوب وقتی قبول نکرده یعنی غیرتش اجازه نمیده  حالا اکثرا ما حسودا گفتیم خودت فکر کن زندگیت برات ...

کلا متوجه اصل منظورم و حرفم نشدی

حرفم اینه که غیرت مرد به این نیست که به زنش بگه حق فلان کارو داری حق فلان کارو نداری بقیه هم تایید کنن که شوهرته غیرت مرده حق داره

شوهرم خیلی حساسه میدونم کنار نمیاد باهاش ولی خب قرار نیست من شغلم بشه این کار.فقط چندبار خواستم برم اصلا همینکه چهره خودمو با حالت متنوع ببینم یا عکسشو داشته باشم دوس دارم.آخه مدل لخت ک نیستم یا مدل لباس و جواهرات.صورته ک صورت رو همه تو خیابونم میبینن

الان یه عده حسودپلاستیکی میان میگن شوهرته حق داره اجازت دستشه تو بگو چشم🤦🏻‍♀️

حسود پلاستیکی‌ ؟! زندگی مشترکه و باید همه تصمیماتش مشترک باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738
شوهرم خیلی حساسه میدونم کنار نمیاد باهاش ولی خب قرار نیست من شغلم بشه این کار.فقط چندبار خواستم برم ...

همینارو بهش بگو قانعش کن 

اره افرین دقیقا همینجوره "مشترک" نه اینکه یکی بگه نه اون یکیم بگه چشم

گاهی باید کوتاه اومد گاهی باید گفت و گو کرد گاهی باید موند سر حرفت 

هر چیز به مصلحت و وقت خودش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
گاهی باید کوتاه اومد گاهی باید گفت و گو کرد گاهی باید موند سر حرفت  هر چیز به مصلحت و وقت خودش

منم اگر کامنتم رو نگاه کنید داشتم کلی میگفتم که همیشه توی نی نی سایت اکثر خانما اینجورن که میان میگن شوهرته غیرت داره حق داره بدون توجه به اون مشترک بودن زندگی و حق طرفین

همینارو بهش بگو قانعش کن 

نمیشه🤕من از خییییلی چیزها گذشتم همیشه مانع بوده.هرچی جلوتر میرم میبینم داره قفس درست میکنه برام.اجازه نداد سرکار هم برم گفتم اینو حداقل برم واسه دل خودم

2706