2733
2734
عنوان

امروز موعدم بود

133 بازدید | 14 پست

سلام عزیزان امروز موعدم بود نشدم بی بی چک روژان گذاشتم کاملا منفی بود.  جلوگیری طبیعی داشتم.  امروز یه ذره در حد خیلی خیلی کم ترشحم قهوه ای روشن بود،  نطر شما چیه؟ 

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید. محتاج دعاتونم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همینم جلوگیری طبیعی بچه نمیخوام شوهرم حواسش جمع بوده آخه ۴ ساله این روش پیشگیریمونه 

من یه هفته هست لک قهوه ای دارم

هر چیز گرمی خوردم انگار نه انگار

تست هم زدم منفی

فردا از ترس میخوام برم آزمایش

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2738
منم همینم جلوگیری طبیعی بچه نمیخوام شوهرم حواسش جمع بوده آخه ۴ ساله این روش پیشگیریمونه  من یه ...

عزیزم اگه تست منفیه خیالت راحت باشه خبری نیست.  منم اصلا حالت پری ندارم نمیدوم چراااا

عزیزم اگه تست منفیه خیالت راحت باشه خبری نیست.  منم اصلا حالت پری ندارم نمیدوم چراااا

من حالت رو داشتم قبل پریود شدنم مث هر ماه اخلاقم حساس شده بود کمر درد دل‌درد ولی نمیاد که نمیاد از استرس مردم 

زعفرون آویشن تخم شبد هر چی بگی خوردم انگاااااار نه انگار نمیدونم چرا

من حالت رو داشتم قبل پریود شدنم مث هر ماه اخلاقم حساس شده بود کمر درد دل‌درد ولی نمیاد که نمیاد از ا ...

تاحالا سابقه عقب انداختن نداشتی؟  داروی خاصی مصرف نکردی؟ 

تاحالا سابقه عقب انداختن نداشتی؟  داروی خاصی مصرف نکردی؟

نه هییییچی عقب انداختن چرا 

سابقه لک نداشتم

تو سایت میزنه لکه بینی علائم لانه گزینی بارداریه

مت میگم اگه بارداری هم باشه احتمال با پیش آبه چون من خودمم شوهرم رو چک میکنم علاوه بر اینکه خودش اصلاااا بچه نمیخواد

نه هییییچی عقب انداختن چرا  سابقه لک نداشتم تو سایت میزنه لکه بینی علائم لانه گزینی بارداریه ...

عزیزم چون تستت منفی شدم احتمال بارداریت خیلی کمه. نگران نباش

2706