2733
2734

من عاشق طرح سادم خودمم سادع گرفتم لبه طلایی عاشقشونم 💙

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه سلام میرسونه

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️
2728

مال من شبیه اینه البته گلای ظرفای من یکم مصنوعی میزنه این طبیعیه. من خوشم اومد

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2738

این گل درشت ها دیگه خیلی قدیمی شدن..الان طرح های خیلی خوشگلتری اومده تو بازار ببین طرحای ماربل و اینا…منم یه دیت ازینا دارم مادرشوهرم اینا قبل عروسی اوردن اصلا دوسش ندارم گذاشتم دم دستی استفادش میکنم

یه جوری میگیی گلاش طبیعیه انگار گل واقعی چسبوندن همشون از یه کرباس دیگه😬😄

😂😂🤦🏻‍♀️ ن منظورم واضح بودن طرحه ریزکاری داره مال من انگار دادن دست یه بچه شیش ساله نقاشی بکشه🤣

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2706