2737
2734

بچه ها بگید من چیکار کنم؟؟؟ 

من دوازدهمی ام امروز مامان یکی از بچه ها اومد مدرسه گف میخاد براش تو کافه تولد بگیره سوپرایزش کنه و.... گف من هماهنگ کنم با بقیه 

ظهر همشون میگفتن آره میایم و.... 

الان باز ی سری هاشون میگن نمی‌آیم آخه انقدر بی‌شعور باید باشن؟؟؟ فکر نمیکنن اون بنده خدا جا رزو کرده  و... اعصابم خورد شد😐😐😐بگید من چیکار کنم این وسط

شما برو 

اونا بیشعورن تو نباش

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شماره‌مامان‌دوستتو‌نداری‌بهش‌‌زنگ‌میزدی‌میگفتی

یا‌صبح‌اول‌وقت‌زنگ بزن‌بگو

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
2738

وااااا مگهه تو مسئولشی؟؟اصلا به خودت استرس وارد نکن..اونا هم حتمن عذری داشتن یا اول جوگیر شدن گفتن میان بعد والدینشون‌اجازه ندادن..به مامان دوستت بگو من به همه بچه ها گفتم و مثلا این تعداد نفر گفتن میایم…همین

عزیزم به مامان دوستت اطلاع بده 

بخدا روم نمیشه 😐😐شماره میدم بهشون میگم خودتون زنگ بزنید مردم مسخره شماها ک نیستن چقدر آدمای مردم آزاری پیدا میشن

خودم بکه میخام برم چیکار😐 خودم و خودش؟؟؟  بخدا از ظهر اعصاب و روانم خورد کردن مسخره هااا  ...

خودت و خودش باشید 

چه اشکالی داره 

بهتراز اینکه روز تولدش تنها باشه و تو ذوقش بخوره

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
به تعداد کسایی که نمیان خواهرو ایناتو با کددو ببر😁😁😁 از اونایی که نمیان مطمئن شو به مامانش بگو&n ...

وای خدا آدم انقدر موجی ؟؟؟ ی دقه میام ی دقه پشیمون بشم مردم بیکار اینا ک نیستن 

بخدا خودمم حوصله ندارم ولی واسه دل مامانش میخام برم

خودت و خودش باشید  چه اشکالی داره  بهتراز اینکه روز تولدش تنها باشه و تو ذوقش بخوره

خوشم نمیاد تنهایی ..... حس خوبی ندارم چون همیشه میگم مزه تولد به دور همه بودنه

2706