2737
2739
عنوان

امروز بیاید بگم چیشد

594 بازدید | 19 پست

رفتم خونه مادرنامزدم ، پدر و مادرش و عروس دیگشون که اقوامشونه بود بعد نامزدم گفت اونروز رفتیم بیرون به ساناز (من) گفتم به سگ بگو هوبیو میاد بعد میگه اوبیو بعد هی میگفت نه بگو که مثلا اونا بخندن منم گفتم راست میگه میگه هوبیو سگه میومد حتی اومد نزدیک دم تکون داد باهم حرف میزدن هرکاری علی(نامزدم) میگفت انجام میداد  علی زبون سگا بلده ، الان زنگ زده که چرا گفتی نباید میگفتی. البته هروقت با دوستاش یا اقوامش میرمو میام اوضاع همینه همیشه ازم عیب میگیره ، آیا حرفم بد بوده ؟ با خنده میگفتم 

نفهمیدم کامل فقط فهمیدم سگ برای علی دم تکون داد

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂 عزیزدل برداشت بدی شده از حرفاتون 

همینکه جلو بقیه بهت نگفت خیلی خوبه 

تو هم سعی کن جلو بقیه از جملات و کلماتی استفاده کنی که باعث ناراحتیش نشه و برداشت بدی بشه ازشون 

من خودم تو جمع اینقدر سوتی میدممم

❤️اللّٰهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️......❤️اللّٰهم عَجِل لِولیک الفرج❤️🥺😍🤲🏻.دوستای گلم اگه میشه برای حاجتم برام صلوات بفرستید یاحمد بخونید 💟🧕🏻👩‍❤️‍👩اگه خوندید بهم بگیدتا منم براتون بخونم😍🥺💕🙏🏻.جدیداً‌خیلیا‌‌دَم‌از‌‌تنهایی‌میزنن‌‌..مثل‌اینکہ‌آیہ..«یا‌رفیق‌من‌لا‌رفیق‌لہ...»رو‌فراموش‌کردن :)🌫️❤️🥲🧠🥺....لبخند تو، به تو چهره ای مثبت می دهد که باعث می شود مردم در کنارت احساس راحتی کنند. (لس براون)☺️💚🌱....... «وَلَقَدنَعلَمُ‌انکَ‌یَضِیقُ‌صَدرُکَ‌بِمَا یَقُولونَ»و‌مـٰا‌میدانیـم‌دلت‌‌از‌آنچہ‌میگوید‌ به تنگ می آیدپس‌‌به‌‌آغوش‌‌مـٰا‌پنـٰاهنده‌‌شو🪐🫂 إن شاء اللّٰه همگی عاقبت بخیر و سعادتمند شیم🤲🏻🥺😍
2738

من بودم هيچقوت بي احترامي به اين بزرگي به همسرم در جمع نيمكردم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

حتما از اون قسمت حرفت ناراحت شد ک گفتی زبون سگارو بلده

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      
2706