2733
2734
عنوان

اقدام برای بارداری

87 بازدید | 6 پست

سلام خانوما ی سوال دارم من حدودا ۸ ماه پیش بعد از ۲ ماه اقدام باذخیره ی تخمدان نیم ک البته یکی از تخمدانامو ازدست دادم بخاطر اندومتریوز باردارشدم ک بعد از ۳ماه بعلت تشکیل نشدن قلب جنین سقط شد الان بعد ۸ ماه اقدام ک ۳ ماه اوابوست کوکیوتن و dheaمصرف می کنم هنوزباردارنشدم ک البته ازمایش وسونو دادم دکتر گف هیچ مشکلی ندارم ذخیره تخمدانمم گف ۲ شده بنطرتون این قضیه طبیعیه یا نه واینکه این قرصا کی جواب میده؟ البته فولیک ومتفورمینم اصلا قطع نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ، چه جور ذخیره تخمدان از نیم شده ۲!! آخه میگن دیگه افزایش پیدا نمیکنه ، واقعا قرص اوابووس ...

نه این قرصاباعث نشده دکتر گف شاید خطای ازمایشگاهیه ولی دومی مطمین تربود چون حای معتیر از دادم

2728
منم۹ماهه میگن طبیعیه مشکلی نیس گیج شدم همسرتون ازمایش دادن؟

والا نه ولی چون اون از همسراول بچه داره گف فعلا خودت دراولویتی بعد اگه بعداز چنددوره دیریم جواب نمیگیریم اونو بررسی می کنیم

ایشالازودباردارمیشی گلم

خدااز دهنت بشنوه اخه چون من ۳ سال پیش لاپاروسکوپی رحم انجام دادم و ی تخمدانمم از دست دادم خیلی میترسم اخه ۳۲ سالمم هس خانواده مادریمم همه تو ۳۴ .۵ یایسه میشن