2737
2734
عنوان

پشیمونی بعد از عمل بینی 😭📸

| مشاهده متن کامل بحث + 55749 بازدید | 724 پست

یکم کجه انگار

بیستٖـون،هیٖـچ،دمـٰاونـٖدم اگـٖر سـد بشـٖود، هـٖدفم قسٖمت مـٖن بوده و بٰاااایـٖدبشود.                                        بنا کننده ی شادی های خود باش😍                                    من یه رفیق صمیمی دارم که بیشتر از همه بهش اعتماد دارم.همه حرفای دلمو با خیال راحت بهش میگم.اونم با دقت همه رو گوش میده و بهم میگه نگران نباش من پشتتم😍. بخودم میبالم بابت داشتن همچین رفیقی😌.اون رفیق:خداست.😍(دوست دارم خدا جونم،رفیق صمیمیم🤝)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رک و راست میگم 😂

خدایی بد نشده ک قبلشو دیدی 

و‌تنهایی‌تقدیر‌‌آدم‌هایی‌ست!که‌درقلب‌شان‌قبرستانی‌از‌حرف‌های‌ناگفته‌‌دارند. دریا‌تنها‌قاتلیه‌که‌محاکمه‌نمیشه((:
2740
واااااا موهات چرا ریخت پ  ربطی ب عمل ندارن ک ی دکتر برو

چرا مال دارو بیهوشیه مال من مژه و موهام ریزش گرفته خواهرم ابروهاش اما نه دیگه کچلی بگیریما دکتر گفت قرص ویتامین بخوری درست میشه

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
سه ماه بعد از عمل. به نظرتون بازم تغییر میکنه 

مماخ ب این قشنگی

کاش ابروهاتونو انقدر نازک نمیکردین و سربالا

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706