2733
2739

بچه ها چه عجیبه کسی یروزی همه دنیای هم بودین و جونتون رو برای هم میدادین حالا نتونین ی سلام بهم بدین و دشمن شین 

البته من هنوزم دوسش دارم ولی اون رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا رفت

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بزارم نه به محدودیت هایی که میخوای برای من بزاری   تبادل نظر و گپ زدن رو دوست دارم اما با تویی ک فک میکنی فقط خودت حالیته و عقل کلی حرفی ندارم اوکی تو خوبی 🙄🤗دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید شبان آهسته می گریم؛ که شاید کم شود دردم... تحمل می‌رود اما شب غم سر نمی آید 🚶🏻‍♀️🕳️
2728

و عجیب تر اینکه روزی می رسه که می بینی دیگه با غریبه توی خیابون برات هیچ فرقی نداره به خودت میای میگی چطور من یه روز برای این آدم می مردم مگه میشه ؟

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2738
تاپیک بغلی عقدشون بهم خورده بود نگران نباش گلم مطمئن باش بخت بهتری پیش روته🥺♥️ چراجداشدین عزیزم

منم ی هفته قبل ازدواج بهم خورد اینقد تو تاپیکای قبلی گفتم که جون ندارم بگم چرا بهم خورده 

من نزدیک نامزدیم بود.می‌خواستن انگشتر بیارن.فهمیدم‌طرف خسیس و هوس بازه.خانواده ش اذیت می‌کردن حرف یادش می‌دادن.منم منصرف شدم خیلیم خوشحالم چون چندسال بعد با همسرم آشنا شدم و خیلی خوشبختم

2706