2737
2734
عنوان

خنده دار ترین دعوایی که دیدین سره چی بوده؟😅🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 4021 بازدید | 98 پست

یاداولین دعوای خودمون افتادم یه هفته بودعروسی کرده بودیم همبرگردرست کرده بودم واسه ناهارنمیدونم چی شده بودیکم بی حوصله بودم شوهرم گفت بیاناهاربخوریم گفتم نمیخورم هی اون گفت بیامن هی نازکردم صدامون بلندشدیه دعوای شدلیوانو پرت کردشیشه جلومبلی شکست ،الان یادش میفتم میگم یعنی چی آخه خوب یه لقمه میخوردی دیگه 🤣🤣🤣

دنیام پسرم😘😘

سره گوزیدن

ایران من ای جان من ای باور و ایمان منآزاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن!!اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن…  حرف از هیاهو کم بزن،ازآشتی‌ها دم بزن…از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکنخود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندانتو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن…بر روی بوم زندگی هر چیز می‌خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن…تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی!!از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید…پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ایران من ای جان من ای باورو ایمان من گر رو به ظلمت میروی من میدهم این جانو تن ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است…غم را نمیفهمد کسی جز راوی عاشق پرست!❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

خدا رحمت کنه پدربزرگمو

سال‌های پیش با مامانبزرگم دعوا کردن سر اینکه چرا غذا بی نمک بود 

بابابزرگم گفت اوووو برو بابا من اصلا تو رو نمیخواستم بگیرم 

دختر همسایتونو میخواستم اشتباهی اومدیم در خونه شما 

مجبور شدم تو رو بگیرم😂😂

مامانبزرگمم میگفت تو خواب شبتم نمیدیدی همچین بلوری😂

آره بابا با کله 🤣

حالا اگ ما بودیم بخاطر مشکل اعصاب ی انگم میچسبوند نمیگرف😐

ایران من ای جان من ای باور و ایمان منآزاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن!!اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن…  حرف از هیاهو کم بزن،ازآشتی‌ها دم بزن…از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکنخود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندانتو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن…بر روی بوم زندگی هر چیز می‌خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن…تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی!!از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید…پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ایران من ای جان من ای باورو ایمان من گر رو به ظلمت میروی من میدهم این جانو تن ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است…غم را نمیفهمد کسی جز راوی عاشق پرست!❤❤
بد عادتش نکن اگ منت بکشی تا اخرش همینه

نه دیگه از اون دوران گذشتیم دیذم داره خیلی پرو میشه چند مدت رو ندادم وقتی قهر میکرد ادم شد دیگه الان دعوا میکنیم ولی قهر نه خودش میاد سراغم

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2706