2733
2739
عنوان

پارتنرم🖤

912 بازدید | 59 پست

پارتنرم ی هفته اس که جوابمو نمیده یعنی هیچ جا هم آنلاین نشده...

قبل این داستان همو دیدیم،شبش پیام دادم دیدم جواب نمیده...

امشب سه بار زنگ زدم در دسترس نبود...

قبلا یبار دیگم اینجوری شده بود ولی نه انقدر طولانی،حداقل انلاین میشد ولی چون چند شغله اس میگه من‌خیلی درگیرم خیلی شلوغم میدونم درست میگه پیشش که هستم میبینم قبلا گف هر وقت جواب ندادم خودم بهت زنگ میزنم میدونم خیلی درگیری کاری داره ولی این‌دلیل نمیشه برا من وقت نزاره یبار بهش گفتم دعوامون شد گفتم‌ اگه‌مزاحمم بگو میرم گفت اینحرفارو نزن من مامانمم هفته ای یبار نمیبینم و نمیتونم بهش زنگ بزنم من‌دوست‌‌دارم،یبار پیشش بودم مامانش زنگ زد گفت چه عجبببب جواب دادی اونم گفت بخدا درگیرم 

ولی من اذیت میشم اینجوری از ی طرفم‌میگه دوست دارم الانم اصن ازش خبری نیست

بنظرتون اگر زنگ زد چیبگم بهش؟

وا خب کجااس؟

یه اس بده بگو من فلان جام

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یذرع خودتو بگیر سرد باش تا بفهمه حصاب دسته کیه😑

سرد بودم روز اخر که‌همم دیدیم گفت بخدا باورت نمیشه چقدر شلوغم

نشونم داد شلوغیشو ولی بازم من‌میگم‌تو بخای میتونی زنگ بزنی‌نمیخای میگه نه بخدا دوستت دارم از این حرفا

سرد بودم روز اخر که‌همم دیدیم گفت بخدا باورت نمیشه چقدر شلوغم نشونم داد شلوغیشو ولی بازم من‌میگم‌تو ...

شاید واقعن سرش شلوغ باشه نباید زودقضاوت کنی ک عزیزع من بهش فرصت بدع یکم

بگو هم ب کارات برس هم واسه من وقت بزار

ما الان ۵ ساله با همیم, روزی نیم ساعت فقط میتونم پیداش کنم خیلی خسته شدم 

عزیزم باز خوبه نیم ساعت😂😂

این ی شب درمیون زنگ میزنه

اون اولاش بیشتر

ی شب درمیون زنگ میزنه ی نیم ساعت حرف میزنیم

بعد چون خونه مجردی داره میرم پیشش میمونم ولی حس میکنم با کس دیگه ای هم هست هرچند که خیلی شلوغه

2706