2737
2739

اول خودم 

مادر بچه ها سیو کرده بابام😂بعدش گوشی مامانم دست ابجی کوچیکم بود خونه ما رفته بودیم بیرون توی ماشین بودیم گوشی بابام زنگ خورد نوشته بود مادر بچه ها مامانم جیغ زد این کیه بابام گفت وا خودتی دیگه مامانمم گفت من که اینجام من اون پشت منفجر بابام گفت خوب جواب بده ببین کیه بعدش پشت خط ابجیم بود مامانمم یکی زد پس کله بابام گفت حرصم دادی یادت باشه بابامم گفت بیا بدهکارم شدیم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعضی وقتا اشکی نمیریزی فقط قلب بیصدا گریه میکنه و این خیلی بده خیلی:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوم بووووق(فامیلی شونو سیو زده)

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بابام :ناز❤❤❤

مامانم:💖

تاریخی که فراموش شود محکوم به تکرار ابدی است..  تا خود را بر جامعه آمیخته کند و حق بر خود را آزاد کند)(منو تگ نکنید که عکستو بزار) 🙏🏻🗿

خانم فلانی( فامیلشو گذاشته بود) مامان دعوا کرد گذاشتش همسرم،مامانمم بابامو سیو کرده عشق گندیده من 😂😂😂

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

منزل 😂😂

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2738
خانم فلانی( فامیلشو گذاشته بود) مامان دعوا کرد گذاشتش همسرم،مامانمم بابامو سیو کرده عشق گندیده من 😂 ...

وای 😂

منم مامانم گذاشته عزیزم اون خطشم عزیزم 1😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعضی وقتا اشکی نمیریزی فقط قلب بیصدا گریه میکنه و این خیلی بده خیلی:)
2706