2737
2734
عنوان

خیلی حالم خرابه

409 بازدید | 13 پست

سلام خانوما توروخدا وقتی عاشق میشید وازدواج میکنید نقطه ضعف دست شوهراتون ندید که راه به راه ازش استفاده کنن خیلی حالم خرابه دارم خفه میشم گریه امونمو بریده من عاشق شوهرمم اونم منو دوست داره ۱۰ ساله ازدواج کردیم دوتا بچه داریم اخلاقش کلا خوبه ولی میدونه من چقدر از بی محلی داغون میشم هروقت ناراحت جوری بی محلم میکنه احساس میکنم هنوز دوست دخترشم وداره ولم میکنه

تعداد رای : 4
نظرسنجی
۱
0
0%
۱
4
100%
۱
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از همه بدتر بیتفاوت بودن نسبت به گریه منه هیچ وقت ندیدم تو این ۱۰ سال موقعی که گریه میکنم‌ بیاد از دلم دربیاره بعدش که همه چی خوب شده خواسته جبران نه ولی اون موقع نه

2738
از همه بدتر بیتفاوت بودن نسبت به گریه منه هیچ وقت ندیدم تو این ۱۰ سال موقعی که گریه میکنم‌ بیاد از د ...

خب اشتباه از خودتونه عزیزم منم عاشق شوهرمم حتی نمیتونم یک صدم ثانیه از زندگیم رو بدونِ اون تصور کنم ولی هیچوقت اینو بهش نگفتم و نذاشتم بفهمه..همیشه بهش گفتم دوستت دارم ولی خودمو بیشتر از تو دوست دارم..شده قهر باشیم از غصه دق میکنم هی میخوام برم سمتش ولی جلو خودمو میگیرم ..همون اول بهش گفتم اهمیت ندی بهم از من انتظار اهمیت و توجه نداشته باش

این مردا وقتی میبینن زنشون وابسته شونه جوگیر میشن..شما هم وقتی بی محلی کرد گریه نکن بچه هاتو دور خودت جمع کن باهاشون بازی کن برقص خود ب خود درست میشه 

خب اشتباه از خودتونه عزیزم منم عاشق شوهرمم حتی نمیتونم یک صدم ثانیه از زندگیم رو بدونِ اون تصور کنم ...

الان بعد ۱۰ سال چه فایده داره به قول شما مقصر خودمم که نقطه ضعفمو میدونه

الان بعد ۱۰ سال چه فایده داره به قول شما مقصر خودمم که نقطه ضعفمو میدونه

کم کم عوض کن خودتو نمیگم یدفعه ۳۶۰درجه عوض شو..کم کم اینجوری بهتره به چشمشم نمیاد ولی تو ناخودآگاهش تغییر میکنه.امتحان کن تا آخر عمرت که نمیخوای غصه بخوری

تنها راه حل شما بی تفاوتی به قهر و بی محلی ایشونه.

نقطه ضعفتو از بین ببر...

تو اون دوران برای خودت وقت بزار ، کتاب بخون بیرون برو خوش بگذرون.

چرا میشینی غصه میخوری؟

وقتی میدونی چند روز بعد همه چی درست میشه؟