2737
2739

سلام من قبلا تولیدی داشتم که جمع کردم.

فکر نکن تولیدی یعنی یک جا رو داشته باشی و چند تا چرخ بزاری و کارگرم بگیری . 

بعضیا میخواستن کار بدن میومدن تولیدی مو میدیدن کار نمیدادن. میگفتن چند میلیارد پول پارچه های ماست اینجا ممکنه سارق بیاد... امنیتی نیست. بعضیا میومدن و میدیدن چرخ های خاص ندارم و چرخام ناقصه و کارشون بیرون درنمیومد کار نمیدادن. بعضیام تعداد بالا میدن که فضای تولیدی من کوچیک بود. کارگر بسختی گیر میاوردم ... مثل سالها قبل که خیاطی حرف اولو میزد  کسی سراغ این شغل نمیاد و بیشتر رفتن سمت نجاری و ...

باز اگه برشکاری بلدی و میتونی الگو دربیاری اگه خودت روی میز برش کار ببری و خودتم بدوزی باز خوبه ولی اگه یکی بهت کار بده تا براش زیگزال و میاندوز و .. بزنی و یک مزدی بهت بده اون خیلی کم درمیاد برات ( مزدی دوزی ).

اگه بخوای کسی رو پیدا کنی که بهت کار بده و شما بدوزی شاید بسختی پیدا کنی چون هرکسی ریسک نمیکنه که کارهاشو شما خراب کنی چون نمیشناستت.

بعضی از ادمهای پولدار که کارهای برند دارن کارهاشونو به هرکسی نمیدن که بدوزه.

ممکنه یک همسایه ات جاتو لو بده و بیمه بیاد بهت گیر بده و شمام مجبور به نقل مکان بشید وگرنه کلی جریمه و ... بیمه ازتون میگیره. ممکنه یک کارگر عوضی داشته باشی و بره بیمه و بگه منو بیمه نکرده و بیان سراغت.. پول به کارگر نقدی بده. توی کارتش نریز اصلا.

و ...

نمیدونم تونستم مفید و کلی بگم یا نه. ممنون

الان اجاره ها انقدر بالاست که با درآمد مختصر از تولیدی نمیشه پول قبوض و اجاره رو پرداخت کرد چه برسه به سود کردن !!! توی هر صنف اانقدر آدم کثیف هست ... کش میخری و میاری باز میکنی میبینی که یکی درمیون کش وا رفته و خرابه. نخ میخری و می بینی تندتند پاره میشه و بی کیفیته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من قبلا تولیدی داشتم که جمع کردم. فکر نکن تولیدی یعنی یک جا رو داشته باشی و چند تا چرخ بزاری و ...

سلام عزیزم مرسی از اطلاعاتی که بهم دادی کار راه انداختن خیلی سخته دنبال یه کاربودم توخونه درآمد داشته باشم اونم نشد

2731