2733
2739
بعد از باز شدن تا چند روز میشه استفاده کرد ؟ روش که چیزی ننوشته . فقط نوشته بعد از باز شدن در یخچال نگه داری شود
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
ینی درباره شرت شوهر دیروز هجده صفحه حرف زدین الان یه سوال به این سادگی سختتونه جواب بدین
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من که زیاد نگه میدارم چیزی نمیشه.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
2740
تو اینجا هم دستور غذاهای خوبی داره www.niniaxs.ir/index.php/ghaza1
عــاشــق کــه مــیــشــوی♥مــواظــب خــودت بــاش♥شــبــهــای بــاقــیــمــانــده عــمــرت♥بــه ایــن ســادگــی هــا صــبــح نــخــواهــد شــد. ....♥