2737
2739

ساعت سه اومده همینکه خواستم لب از لب باز کنم سریع دستشو گذاشت رو سرش گفت از صبح تو مدرسه مخمو خوردن تو دیگه لطفا حرف نزن!

منم دیدم اونطوری میکنه اومدم اتاق درم بستم

نیم ساعت پیش چند بار صدام زد بیرون نرفتم حتی نیومد ببینه مردم یا زنده!

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خستس شاید میگفتی بگیر بخواب بلکه گربه شدی

خب خسته باشه منم خسته میشم تو خونه بخور و بخواب نمیکنم که

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

میگن مردا از سرکار میان تا بیست دقیقه نیم ساعت طول می‌کشه که از حال و هوا ی محل کار و اینا در بیان  

گله شکایت عصبانیت و... رو نیم ساعت بعد بگید 

اولش میاد فقط سلام خسته نباشید بگو یه چای هم بده یا میوه بعد دیگه آروم شد شروع کن

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2738
معلمه؟😂😂😂

علاوه بر اینکه تا ساعت دو تو مدرسست بعدش میره از ساعت ۴تا ۶ کلاس کنکور میذاره گند اخلاق تر برمیگرده خونه امروز برف بارید کلاسو کنسل کردن

خب عزیزم وقتی از سرکار میاد باروی خوش بگو خسته نباشی یه نوشیدنی بهش بده بعد هیچچ حرفی نزنبزار استراح ...

بابا نهارشو دادم نمیخواستم اصلا گله و شکایت کنم میخواستم حرف بزنم پشیمونم کرد

خب خسته باشه منم خسته میشم تو خونه بخور و بخواب نمیکنم که

خستگی جسمی با خستگی روحی و اعصاب خیلی فرق داره بخدا

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
2706