2737
2739
عنوان

بدترین سوتی که دادین چی بوده

353 بازدید | 6 پست

یادمه قدیما وقتی مسابقه تلاوت قرآن رو میدیدم از تلوزیون  وقتی قاری میخوند وبقیه برای تحسین میگفتن الله الله 

من متوجه این کلمه نمی‌شدم فکر میکردم میگن آاااااا

🥴😂

یبار به داییم گفتم اینا چرا میگن ااااااا

گفت خاک تو سرت دارن میگن الله الله 

اینجوری بود که من تو افق محو شدم 😂😂😂

با شوهرم و دوستش و خانومش برای آشنایی و اولین بار رفتیم رستوران از اونجایی که من همیشه سوتی میدم شوهرم خیلی تاکید کرد مواظب باش منم خیلی دقت کردم هم به حرفام هم به رفتارم خلاصه همچی خوب پیش رفت اومدیم صندوق حساب کردن شوهرم رفت دستشویی ماهم همونجا پیش صندوق وایسادیم تا بیاید یهو دیدم پشت سر مرد یه عکس بزرگ از صدام زدن منم کنجکاو شدم گفتم آقا اماکِن بهتون گیر نمی‌ده عکس صدام به دیوار زدید برگشت سمت عکس بعد برگشت سمت من گفت صدام نیست که بابامه😑😑😑😑 دیگه بقیشو خودتون حدس بزنید 🥴🥴🥴

با شوهرم و دوستش و خانومش برای آشنایی و اولین بار رفتیم رستوران از اونجایی که من همیشه سوتی میدم شوه ...

وای خداااا😅

عکس بابابزرگ منم رودیوار بود بچه همسایمون اومده بود خونمون به مامانم میگفت چرا عکس شاه رو دیوارتونه 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یبارم یادمه قبض برق اومده بود اون موقع من دبیرستانی بودم رشته حسابداری میخوندم تاره بدهکار بستانکار رو یاد گرفته بودم خلاصه قبض برق رو نگاه کردم دیدم یه عدد منفی کنارش داره به مامانم اینا گفتم اداره برق به ما بدهکار شده🥴

مامانم ساده رفت به صابخونه گفت دخترم اینجوری میگه صاحبخونه هم گفت متاسفم برا دخترتون مثلا درس خونده اس

هنوزم که هنوزه بعد15سال داداشم مسخره ام میکنه وقتی یادش میاد😂😂😂😂😂