2737
2734
عنوان

دلم یه رمان قشنگ می‌خواد

7226 بازدید | 149 پست

یه رمان که قلمش خوب باشه نه ازون ها که انگار بچه ابتدایی نوشته

یه رمان که داستانش قشنگ باشه نه اونا که از همون کلمه اول آخرش معلومه

یه رمان همه چیزو قشنگ توصیف کرده باشه. انگار ک خودت جای شخصیتاش داری زندگی می کنی

خلاصه دلم رمان می خواد دلم میخواد بخونم و غرق شم و زمانو فراموش کنم

کدوم رمان به شما حس خوب داد و وقتی ک تمومش کردید از وقتی که براش گذاشتید ناراحت نبودبد و حتی دلتون میخواست ادامه داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دیگه فک‌نکنم باشه رمانا قدیم یچیز دیگه بودن الان‌همه بچه بازی ان.ولی رمانای نیلوفر قائمی فر رو خوندی ...

ازه خوندم اکثرش رو حتی اونم از یه جایی به یعد حس کردم زیادی همه چیزش تکراریه و خسته شدم دیگه

صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی 

عشق تا جنون 

رمان تب پگاه رستمی

رمان تژگاه تب داغ گناه و تب داغ هوس هم خوب بودن

من رمان کسی می اید و همخونه از مریم ریاحی هم دوست داشتم ولی معمولا اخرش خیلی خوب جمع بندی نمیشه

خوندمش منم دوسش داشتم عاشق حال و هوای رمان های قدیمی ام اکه تو هم رمانای قدیمی دوست داری رمان ساغر ...

مرسی گلم. ساغر رو خوندم 

معشوقه آخر رو حتما میخونم ممنون

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

تاوان عشق...دالان بهشت...

بامداد خمار..‌ترفندشور.....لیلای من...عالین اینا

💚خدا جونم حواست به منم هست؟؟؟....💚   انگاری وسط کوچه پس کوچه های کودکی جا موندیم وسط همون عروسکا وظروف پلاستیکی .جاموندیم ,نمیدونم چه مرگمون بود که هی میخواستیم بزرگ بشیم,روزگار زخم هایی به قلب ووجودمون زده که هیچ مرحمی ندارن ,نمیدونم ,تاکی قراره ارزوهای ماروبقیه زندگی کنن,خدایا دیگه خسته شدیم...