2737
2734

‍ مدیتیشن برای سکوت ذهن هست و ارتباط با خود برترت( ناخوداگاه، کودک درون ) پس بهتره یه سری نکته رو رعایت کنیم :

1. قبل از مدیتیشن بهتر است از آسیبی که به دیگران زده اید، بخشش بخواهید. زیرا بخشش، اغلب دشمنی، خشم و احساسات منفی را از بین می‌برد و به ذهن ناخودآگاه نشان می دهید که ارزش و شایستگی دریافت کمک از خود برترتان را دارید.

2. آماده ساختن مکانی که خلوت و آرام باشد.

3. استفاده از موسیقی خوب و شفابخش برای ذهن.

4. استفاده از تنفس عمیق و ریلکس کردن بدن.

5. استفاده از عود یا گیاه مریم گلی و یا گیاهی که رایحه خوشی برای تان دارد.

6. در صورت امکان ، استفاده از سنگ های انرژیک (کریستال ها).

7. استفاده از نور خورشید (دیدن غروب آفتاب).

8. تصور و دیدن نور و روشنایی در هنگام مدیتیشن.

9. شکم تان پر نباشد، گرسنه هم نباشید.

10. دوش گرفتن قبل از مدیتیشن.

(درصورت امکان)

11.  به سمت شرق بنشینید . اگر نشد شمال بعد غرب . به هیچ عنوان به سمت جنوب نباشید

12. انجام مدیتیشن در کنار طبیعت، کنار درختان و گیاهان، کوهستان، رودخانه و مکان های گردابی و...

13. استفاده از تاکیدات و عبارت مثبت و تکرار عبارات. از این رو با تکرار شان، ناخودآگاه میداند که این تاکیدات تصادفی و اتفاقی نیست.

14. طلب خوبی برای همه، برای سیاره و همه موجودات.

15. دوست داشتن خود و دیگران (هرچه بیشتر) و داشتن عزت نفس، کمک می کنند که مدیتیشن مفیدی داشته باشید.

16. زمانی را برای مدیتیشن انتخاب کنید که خودآگاه و ناخودآگاه مشغول فعالیت های روزمره نباشند. زمانی که تمرکزتان بالاست، آرامش دارید و آرام هستید و شکم تان خالی ست و احساس گرسنگی هم ندارید.

ابتدای صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن و شب قبل از خواب بسیار مناسب هستند. اما می توانید در هر زمان دیگری نیز مدیتیشن کنید.

اینها نکات متفاوتی از مراسم مدیتیشن هستند و بهتون بسیار کمک می‌کنه هرچه بیشتر بتونید رعایت کنید بهتره. 

پوزیشن های مختلفم داره

میتونید چهارزانو بشینید 

میتونید به حالت لوتوس بنشینید 

میتونید دراز بکشید

اگر نشسته بود حتما زیرتون یه بالش کوچیک بذارید به حالتی که رون ها رو بالش باشه و زانوها روی زمین بمونه

اینا الان یادم بود. اگر سوالی دارید بپرسید اگر بلدباشم جواب میدم

وای الان صدای بازون میاد بوی بارونم میاد بنظرم چ صدایی بهتر از صدای بارون و چ بوی بهتر از بوی خاک بارون خورده من ک رفتم مدیتیشن 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

چشم از پنجره بردار ….منجی در آینه است 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای الان صدای بازون میاد بوی بارونم میاد بنظرم چ صدایی بهتر از صدای بارون و چ بوی بهتر از بوی خاک با ...

یادم نبود اینو بگم

بین ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح انجام ندید چون به تاریکی وصل میشی. ممکنه خیلیا بگن ایراد نداره اما منبع موثق میگه ایراد داره

یادم نبود اینو بگم بین ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح انجام ندید چون به تاریکی وصل میشی. ممکنه خیلیا بگن ایراد ...

عه خودمم اتفاقا اومدم انجام بدم خس جردم ترسناکه یکم مخصوصا یهو از تلگرام پیام اومد گوشیم صدا داد سه متر پریدم گفتن بیخیال 

عه خودمم اتفاقا اومدم انجام بدم خس جردم ترسناکه یکم مخصوصا یهو از تلگرام پیام اومد گوشیم صدا داد سه ...

شهودت داره فعال میشه ها

فکرکنم مسیر درستیو پیش رفتی تا الان 

امیدوارم موفق ترم بشی عزیزم ، به شهودت بها بده .

اینجوری خداهم برات همیشه یه راهنما میفرسته تا بیشتر یادبگیری

خانوما یه چیزی بگم.... خیلی دوست دارم صبح زود از خاب بیدار شم مدیتیشن کنم یا کارای روزانمو انجام بدم ولی متاسفانه خیلی تنبلم برا زود بیدار شدن از خاب 

یعنی تا وقتی ک پسرم خابه منم خابم 

ولی خوب دلیل دیر بیدار شدنم از خاب یکیش اینه ک شبا خیلی دیر میخابیم یعنی بیشتر وقتا تا ساعت 5 و 6 صبح بیدارم و خاب آروم و متوالی ندارم و چندین بار بیدار میشم 

شمام ک میگید شب نباید مدیتیشن کنیم من چیکار کنم پس 

در طول روزم نمیشه چون پسرم نمیذاره من نیم ساعت آروم یکجا تمرکز کنم... 

2740
خانوما یه چیزی بگم.... خیلی دوست دارم صبح زود از خاب بیدار شم مدیتیشن کنم یا کارای روزانمو انجام بدم ...

ی شب کلداکس بخور بخواب خوابت تنظیم شه 

خانوما یه چیزی بگم.... خیلی دوست دارم صبح زود از خاب بیدار شم مدیتیشن کنم یا کارای روزانمو انجام بدم ...

عزیزم متاسفانه منم خواب شبم میزون نیست معمولا تا بخام بخوابم ۵ رد شده پس قبل خوابیدن انجام میدم بعدظهرم ک بیدارمیشم همون قبل غذا خوردن یکم انجام میدم. مقدار زمانش اصلا اجباری نیست میتونی از ۵ دقیقه شروع کنی به مرور بیشتر کنی

بهترین ساعتش بین ۵صبح تا ۱۱ ظهر هست. بعدظهراهم خوبه . شباهم تا۱۲ وقت داری دیگه .

پسرت درطول روز نمیخوابه؟ یا اگر همسرت هست پیشش شما برو اتاق انجام بده، 

وقتیم پسرت حمامه باز خوبه 

شهودت داره فعال میشه ها فکرکنم مسیر درستیو پیش رفتی تا الان  امیدوارم موفق ترم بشی عزیزم ، به ...

من ی اتفاق دیگم برام افتاده تو تاپیکام هست نوشتم اتفاق ماورایی میشه بخونی ببینی ربطی داره به این موضوع یا نه 

من ی اتفاق دیگم برام افتاده تو تاپیکام هست نوشتم اتفاق ماورایی میشه بخونی ببینی ربطی داره به این موض ...

خوندم

خواب خیلی تخصصیه، یسریاش تحت تاثیراتفاقای روزانس، یسریا تحت تاثیر فکرها

یسریا خاطرات زندگی های قبلیه، تو اتفاقی ک برات افتاد اینی ک وقتی بیدارشدی هویت الانتو یادت نیومده خیلی توجه منو به خودش جلب کرد، ممکنه خاطراتت بوده باشه چون بعدشم الانتو یادت نیومده 

شهودت داره فعال میشه ها فکرکنم مسیر درستیو پیش رفتی تا الان  امیدوارم موفق ترم بشی عزیزم ، به ...

خدا کنه واقعا مسیرم درست باشه ❤️مرسی ❤️

2706