2737
2734

یک ماه و خورده ای هستش اومدیم خونه جدیدمون همسایه پاینی پدر مارو در آورده همش زنگ میزنه اس میده ب دخترت بگو شلوغ نکنه اروم راه بره ینی ارامش برای ما نذاشته میگ پسرم شب کاره روزا میخوابه ب دخترت بگو روزا بازی نکنه خلاصه ک پدر مارو در آورده یکم پیش اس داده بود منم دلمو زدم ب دریا جوابشو دادم 

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

وای خدا 

اونا باید شمارو درک کنن بلاخره دست و پای بچه کوچیکو که نمیشه بست 

شما هم باید اونا رو درک کنید گناه داره بنده ی خدا به استراحت احتیاج داره زابه راه میشه

اون ساعتایی که پسرش میاد استراحت شما دخترتو با بازیهای نشستنی یا فیلم سرگرم کن

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا  اونا باید شمارو درک کنن بلاخره دست و پای بچه کوچیکو که نمیشه بست  شما هم باید ا ...

معمولا مردای شب کار زود عصبی میشن چون خواب شب خیلی مهمه شوهر منم یه هفته در میون شیفت شبا 

گاهی با صدای ساعت دیواری هم دعوا میگیره 😂

💔
2731
معمولا مردای شب کار زود عصبی میشن چون خواب شب خیلی مهمه شوهر منم یه هفته در میون شیفت شبا  گاه ...

😂😂😂😂 باحاله چقد اره خیلی گناه دارن

اسی مثلا میخواست شات بذاره کلا غیب شد

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور