2737
2734

سلام دوستان کسی کراتین احیا کرده راضی نباشه؟ یا راضیه؟ من میخوام انجام بدم نمیدونم خوبه یا عوارضی مثل ریزش پو و خشکی و اینجور چیزا داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انجام نده یکی همینجا عکس گذاشت سمت راست سرش خیلی ریخته بود بعد کراتین

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈
2731

من انجام دادم راضیم ولی ریزش مو. خیلی کم. ولی موقع شونه زیاده اصلا گره نداره ها ولی بازم موقعه شونه زیاد ولی من راضیم به رضای خدا😂😂والا از اول با موهای سیم. تلفنی البتت اونم خوشگله اکر بلندبشه و کم حجم😐

من عاشق بچه هام که بااون پاهای ریزه میزشون دست و پا میزنن که با اون دستای تپلشون دلتو میبرن ❤قربونشون بشم الهی 💚💚💚
اگه طرف کارشو خوب بلد باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد موهای خودم کراتینه، برا عید مجدد میرم ترمیم

ممنون عزیز... پس راضی بودين...موهام تا کمرمه گفته ۲۵۰۰ خوب گفته؟  یه جا دیگه گفت ۱۵۰۰ ارزونتره رو میترسم برم

2740
انجام نده یکی همینجا عکس گذاشت سمت راست سرش خیلی ریخته بود بعد کراتین

میریزه ولی نه در این حد مال من 

من عاشق بچه هام که بااون پاهای ریزه میزشون دست و پا میزنن که با اون دستای تپلشون دلتو میبرن ❤قربونشون بشم الهی 💚💚💚
ممنون عزیز... پس راضی بودين...موهام تا کمرمه گفته ۲۵۰۰ خوب گفته؟  یه جا دبگخ

آره خیلی  ولی کراتین نکن پروتین تراپی بهتره یا اگر میتونی خاویار تراپی ولی من خودم پروتین  تراپی کردم 

من موهام تا گردنم فر ریز سیم تلفنی البته یه ذره پایین تره تا پایین شونه الان یک. وجب مونده تا گودی کمرم البته عید باید برم تمدید

منم خییییلی دوس دارم برم اما خب چندنفری از آشناها رفتن هرکدوم هرجا رفتن با مواد درجه یک گذاشتن و طرفم کار بلد بوده اما بعد مدتی بازم مو انگار خشک میشه یجوری انگار خورد میشه اولش خوبه اما بعدا خراب میشه مو، منم میترسم برم چون همینطوری موهام خشکه 🙁🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
ممنون عزیز... پس راضی بودين...موهام تا کمرمه گفته ۲۵۰۰ خوب گفته؟  یه جا دیگه گفت ۱۵۰۰ ارزونتره ...

چی میخاد بزنه که ۱۵۰۰ می گیره، الان وایتکس هم بمالن رو مو گرونتر میفته

ی روز حضوری برو پایان کارشو ببین، معمولا عصر تموم میشه

من پارسال پیش آشنامون رفتم که خیلی باهم تعارف داریم و ازم فقط پول مواد رو گرفت ۱۷۰۰ دادم تازه موهام تا روی شونه هام بودن

اگه به بوی تند مثل جوهرنمک و اینا آلرژی داری یه حوله صورت ببر وقتی کار می کنه بخاطر سرما ممکنه همه پنجره ها رو باز نکنه، حوله رو با آب ولرم خیس کن بزار روی صورتت زیرش نفس بکش

من خیلی آلرژی دارم حتی تو تابستون، پنجره ها باز، پنکه روبروم بازم زیر حوله سختم بود، از اینش خیلی بدم میاد

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒

بهترین موادم ک بزنن بازم شیمیاییه دیگه ب مرور مورو خراب میکنه 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2706