2733
2739
عنوان

کمکم کنید

64 بازدید | 10 پست

خانما بیبنید این متن خوبه برای شوهرم بفرستم😭سلام
سید
بیا
از هم
جداشیم
زندگی مون
دیگه بدرد نمی خوره
من دیگه تحمل ندارم
۳ساله هرچی دیدم از تو به روت نیاوردم که رومون به روی هم بازشه هر روز و هر شب یه شماره جدید از گوشیت پیدا می کنم سید بیا توافقی از هم جداشیم  اگه خواستی حضانت بچه هارم بده بهم نگه شون میدارم

چی شده

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاک بر سرش کنن (ببخشید) پس یه اس مس با طعم  فحش آبدار بهش بده نه اینقدر لطیف

از هر طرف تو فشارم ۴۰ روزه زایمان کردم دیشب دیدم قرار داره  یا اون روز دیدم داره زن صیغه می کنه ذاغونم خانوادم حمایتم نمی کنن الان هر چی بگم میگن مقصر خودتی نمی دونم چیکار کنم نمی تونم بچه هامو ول کنم 😭😭😭😭😭

از هر طرف تو فشارم ۴۰ روزه زایمان کردم دیشب دیدم قرار داره  یا اون روز دیدم داره زن صیغه می کنه ...

درکت میکنم عزیزم ولی بچه تو ول نکن خونتم ول نکن بمون خونت و بیخیالش باش مثل من انگار وجود نداره

2738