2733
2739
عنوان

بین دوراهی موندم...🤦🏻‍♀️

216 بازدید | 19 پست

بچه ها یکی هم خیلی وقت پیش ها دقیقا همین حال منو داشته میدونم خیلی هاتون این حالو داشتید ولی الان من واقعا نمیدونم چیکار کنم نه میتونم دلش رو بشکنم نه بگم کات و تمام آخه پسر نباید دیگه انقدر قربون صدقه بره آدم حالش بد میشه 

حس میکنم تایپ من نیست یا اونی که میخام نیست

جدیدا پی بردم پیرای خرخون جذاب ترن ولی اون این جوری نیست بگم اینو من خودم خیلی خرخونم ولی از اون چندشایی نیستم که تو کلاس بگه خانم امروز امتحان داشتیم😂😂

بزار بگم 😐خوشی زده زیر دلت 😂

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگر تایپت نیست تموم کن هر چه بیش تر طولش بدی جدایی سخت تر میشه برات 

خودتم سرزنش نکن خب هرکسی یه انتظاراتی داره از طرف مقابلش این شخص اونی نیست که تو میخوای 

ای شه شطرنج فلک مات مرا برد تورا🧡
2731

کلا نمیخایش و به دل نمیشینه یا فقط به خاطر حرفاش مشکل داری؟

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
خب اگر تایپت نیست تموم کن هر چه بیش تر طولش بدی جدایی سخت تر میشه برات  خودتم سرزنش نکن خب هرک ...

همین کار رو میخام بکنم ولی آخه هر هفته سه تا چهار روز هم رو مجبور هم باشیم میبینیم توی کلاس زبان

الان تقریبا نصف آموزشگاه میدونن ما هم هستیم و خیلی بده چون اصلا نمیتونه یکم آدم پنهانی تر باشه

همین کار رو میخام بکنم ولی آخه هر هفته سه تا چهار روز هم رو مجبور هم باشیم میبینیم توی کلاس زبان ال ...

به نظرم آموزشگاهتو عوض کن کلا پاکش کن از زندگیت این براش بهتره 

2740
به نظرم آموزشگاهتو عوض کن کلا پاکش کن از زندگیش این براش بهتره 

تازه عوض کردم آموزشگاهم رو اگه الان بگم شک میکنن چون خیلی تعریف کرده بودم از این آموزشگاه و ی جورایی مامان بابام رو مجبور کردم🤦🏻‍♀️

تازه عوض کردم آموزشگاهم رو اگه الان بگم شک میکنن چون خیلی تعریف کرده بودم از این آموزشگاه و ی جورایی ...

دختر خوب فکر کنم سنتم کمه ها ببین من خودمم ۱۸ سالمه 

ولی ببین خودتو درگیر دوستی های دختر پسری نکن به هیچ وجه 

به مامانت یه جوری بگو مامان بابات که نمی کشنت فوقش یه بهانه جور کن کلا ازش دور شی 

به این فکر کن که تبعاتش چقدر سخت میتونه باشه هم برا تو هم برای اون پسر 

دختر خوب فکر کنم سنتم کمه ها ببین من خودمم ۱۸ سالمه  ولی ببین خودتو درگیر دوستی های دختر پسری ...

اره من دوسال کوچیک ترم از شما 

این اولین دوست پسرمه 

واقعا سینگلی و عشقه

نمیدونم فردا باید چه واکنشی داشته باشم باهاش🥲🤦🏻‍♀️

2706