2733
2734
عنوان

لکه بینی و دردی مثل پریود

251 بازدید | 14 پست
سلام مامانای گل من الان توی ماه اول هستم چند. روزه که لکه بینی و دردی درست مثل پریود دارم اعصابم خورد شده لطفا راهنماییم کنید ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لکه بینی داشتم دکتر بهم دارو داد, حتما برو دکتر یک سونو برات مینویسه بعدم بهت دارو میده چون اگه فقط یکم بود ت ماه یک میگن مال لانه گزینی هست اما اگه ادامه پیدا کنه یک قسمت کوچیک خونریزی داده که اگه درمان نکنی بزرگ میشه معمولا شیاف و امپول پروژسترون نیدن
2728
بچه ها کسی مثل من بوده باردار شده باشه من از دیروز یه لک قهو ه ای اومده رو پدم از دیروز با دستمال کاغذی پاک میکنم خودمو لک قهو ه ای کسی اینجور بوده صبحم یه درد خفیفی داشتم خوب شدم امروز موعد پریم هست
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
همیشه یه روز ازم لک میومد فرداش پری میومد ولی امروز روز دوم فقط دستمال کاغذی میکشم لک قهو ه ای میادش
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
2740
کسی نیست
نه اصلا دوست ندارم باز بیبی منفی ببینم
2706