2737
2739

لطفا منو تگ کن تو تاپیکش 

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا منو تگ کن تو تاپیکش 

دو هفته پیش بحث کردن مثل همیشه نی نی یار قفل کرد

بانوی-احساس رو سرچ کن داخل اولین تاپیکهاش هست

از سال ۹۴تا الان تاپیک برقرار بود و داخلش کامنت می ذاشتن

حتما سرچ کن بخون عالیه

یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی خودت برو ببین

2728
دو هفته پیش بحث کردن مثل همیشه نی نی یار قفل کرد بانوی-احساس رو سرچ کن داخل اولین تاپیکهاش هست از ...

مرسی عزیزم🙏🏻💙

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
برین بخونین واقعا یک دعوت عاشقانه از طرف خداونده

سلام. ببخشید چی رو بخونیم متوجه متن تاپیکتون نشدم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
سلام. ببخشید چی رو بخونیم متوجه متن تاپیکتون نشدم.

از بین کاربرها بانوی_احساس رو پیدا کن و از داخل تاپیکهاش 

تاپیکی هست با موضوع (از بین شما کسی هست تو خواب صادقانه با امواتش رابطه داشته باشه و از برزخ و شب اول قبر بگه؟؟) اون تاپیک رو پیدا کن و کامنتها رو بخون خیلی عالی هستش کامنتها

2740