2733
2739
عنوان

با این پیاما با دوست پسرم آشتی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😢😢 

چه پسرا امروز مظلوم شدن تو همه تاپیک هاااا

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

حالم بهم میخوره از این که دخترا اینقدر ساده و در دسترسن. 🤢 توروخدا ببین پسرا چه راحت دخترا رو خام خودشون میکنن واقعا تهوع اوره 🤢🤣 شماها باز چقدر ساده و زود باورین. دوست پسر چیه؟ مرده شور همه پسرا رو ببرن با دوستیشون

2738
حالم بهم میخوره از این که دخترا اینقدر ساده و در دسترسن. 🤢 توروخدا ببین پسرا چه راحت دخترا رو خام خ ...

الان چه در دسترسی بودم اینکه تونسته بهم پیام بده دردسترس بودنه؟ یا اینکه بعد سه هفته به این فکر می‌کنم که جوابشو بدم

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.
الان چه در دسترسی بودم اینکه تونسته بهم پیام بده دردسترس بودنه؟ یا اینکه بعد سه هفته به این فکر می‌ک ...

از پیامهای پسره که نوشته بیا بغلم گریه کنیم مشخصه سطح دوستیتون چقدره، در ضمن کسی که تهمت خیانت میزنه کلا باید باهش کات کرد ولی اینقدر ساده ای که سه هفته تحمل کردی نبودنش رو باز داری فکر میکنی جواب یه تهمت زن رو بدی یا ندی. هر کاری میخواهی بکن تو آدم ضعیفی هستی که در مقابل ننه من غریبم بازی یه پسر زبون باز داری خام میشی. 

اولا که بهت تهمت خیانت نزده فقط یه سری دیگه بهت تهمت زدن اون فقط اومد ازت پرسیده که حقم داره. الان همچین مورد مشابهی برای اون پیش میومد نمیرفتی بپرسی که قضیه چیه و چرا این اتفاق افتاده؟

دوما اینکه کسی که باهاش باید قطع ارتباط کنی یک فرد دیگست نه ایشون. این همه برات فکت اوردم که بهت حسودی می‌کنه و دوستت نیست ولی دیگه فکت بالاتر از این که رفته بهت تهمت خیانت زده؟ مگر هنوز شک داشته باشی که کار اون بوده.

سوما اینجا دربارش حرف میزنی فک میکنن یک آقای بیکار بیسواد و بی اخلاقه، یک درصد کانسپت ذهنی که ما نسبت بهشون رو داریم اینا ندارن. پس اینجا در این ارتباط سوال نپرس.

چهارما من به محمد میگم زنگ بزنه بهش بگه. این همه اون عفریته دخالت کرد اینبار من دخالت کنم.

پنجما محمد میگفت مادرت به زودی تراک می‌کنن و هوشیاریش میاد بابا نگران نباش.

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.

سلام قشنگم خیلی ناراحت شدم برای مادرت ایشالا هر چه زودتر حالشون خوب بشه 

بنظرم اشتی کن و بهش فرصت جبران بده الان حال روحی خوبی نداری و کسی که خیلی دوستت داره و توام دوسش داری میتونه خیلی کمکت کنه

سبز ماندن در ویرانی ریشه میخواهد فقط💚🌿کاربری دست دو نفر🌝👭🏻

با چیزایی که ازقبل از شما ها میدونم بهتره کوتاه بیای و اشتی کنین واقعا حیفه همچین رابطه ایی بخاطر همچین سو تفاهماتی تموم بشه در مورد اون دوستمونم که گفته دم دستی و اینا بهش توجه نکن اون شما هارو نمیشناسه صرفا داره ی چیزی میگه

ولییییی اشتی کنین توروخدا واقعا که به قول اصفهانیا حَیفِس

حال مادرتونم انشاااااااااااالله به امید خدا زود زود خوب میشه عزیزم نگران نباش انقدر

دوستتم بزار بیاد حداقل یکم اروم میشی

خودت میگی سوتفاهم.

و شما هم تو مرحله آشنایی هستین پس اگه گاهی واسه هر کدومتون یه شکی شبهه ای ایجاد بشه طبیعیه

مهم اینه که بتونید درست برای هم توضیح بدید یا قلق هم دستتون باشه جوری رفتار نکنید که واسه اون یکی شک برانگیز باشه

به نظر من که این رابطه ارزش ادامه دادن داره

2706