2410
2553
عنوان

با این پیاما با دوست پسرم آشتی کنم؟

2688 بازدید | 47 پست

تاپیک قبلیم کسی نیومد😔😭

سر یه موضوعی سه هفته‌ست قهریم، یه سوتفاهم دو طرفه بود اون فک می‌کرد من خیانت کردم، منم فک می‌کردم جزئیات رابطمون رو رفته گفته به یکی و دعوای بدی کردیم. بعدش اون پشیمون شد عذرخواهی کرد ولی من بهم برخورده بود و تا الان جواب ندادم. بعد الان متاسفانه مادرم حالش بده و از نظر روحی خیلی شکنندم.

ای پیاما رو داده به نظرتون ببخشمش، یا منت کشی محسوب نمیشه؟ خودم الان پتانسیل ذهنی فکر کردن بهش رو ندارم.

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار عزیزم

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
2720

اخییی ببین یکم فکر کن ببین انقدری ازش ناراحت هستی که بتونی باهاش اشتی کنی یا نه

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
اخییی ببین یکم فکر کن ببین انقدری ازش ناراحت هستی که بتونی باهاش اشتی کنی یا نه

خیلی ازش ناراحتم ولی خیلی دوسش دارم و الان بهش نیاز دارم😭😔

2714

منی که حال نداشتم پیاما رو بخونم 😪☹️🙄

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
اخلاقای خوب و بدش رو بسنج ببین کودوم سنگین تره با دوتا اسکرین نمیشه تصمیم گرفت خودت بهتر میشناسیش

اولین دعوای جدیمون بود. اخلاق بدش اینه که احساساتیه.

2706