2733
2739
عنوان

ایده لاغری

865 بازدید | 44 پست

سلام دوستان بیاید کارهای که واسه لاغری انجام دادید رو بگید تا از تجربه همدیگه استفاده کنیم 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

هر روز صبح یک لیوان آب ولرم+ دارچین+آبلیمو

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم با خوردن معجون خیار زنجبیل لیمو جعفری 

و حلقه طناب تو ی ی ماه 6سانت از دور شکمم کم شد

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2740
من خودمم میخوام رژیم بگیرم اما یکیو میخوام که با هم رژیم بگیریم  یه انگیزه میخوام

منم ی ماه ایروبیک میرم بدون رژیم 4کیلو کم کردم 

غذاتوکم کن  ۶۰۰تاطناب بزن  ۲۰ مین برقص

رقص بلد نیستم میگم از فردا حلقه بزنم با طناب ی ساعتم ایروبیک 

مثل منی .من قدم ۱۶۵ وزنم ۷۰

بیا باهم ادامه بدیم تا عید

2706