2733
2734
عنوان

یه ترکه، یه رشتیه، یه لره!!!!

5849 بازدید | 156 پست

یه روز یه ترکه،
اسمش ستار خان بود، شاید هم باقر خان.. ؛
خیلی شجاع بود، خیلی نترس.. ؛
یکه و تنها از پس ارتش حکومت مرکزی براومد !
جونش رو گذاشت کف دستش و سرباز راه مشروطیت و آزادی شد،
فداکاری کرد، برای ایران، برای من و تو.. ،
برای اینکه ما یه روزی تو این مملکت آزاد زندگی کنیم.. .

یه روز یه رشتیه.. ! -
اسمش میرزا کوچک خان بود، میرزا کوچک خان جنگلی؛
برای مهار کردن گاو وحشی قدرت مطلقه تلاش کرد،
برای اینکه کسی تو این مملکت ادعای خدایی نکنه؛
اونقدر جنگید تا جونش رو فدای سرزمینش کرد ...

یه روز یه لره بود،

کریم خان زند
ساده زیست ، نیک سیرت و عدالت پرور بود و تا ممکن می شد از شدت عمل احتراز می کرد.

یه روز ما همه با هم بودیم .. ،
ترک و رشتی و لر و اصفهانی و ... !
تا اینکه یه عده رمز دوستی ما رو کشف کردند
و قفل دوستی ما رو شکستند .. ؛

حالا دیگه ما برای هم جوک می سازیم،
به همدیگه می خندیم،
و اینجوری شادیم .. ؛
خیلی خوش می گذره!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
سلاممممممممم می می نازززززززززز خیلی عالی بود یه چیزی بگم بین خودمون باشه اول نمیخواستم بیام تو این تاپیک فکر کردم یه آدم بیکار و بیخود ( دور از حضور شما ) حرفهای چرت و پرت و به اصطلاح جوک نوشته اما خواستم ببینم و خودم جوابشو بدم اما دستت درد نکنه واقعا کیف کردم . این یک حقیقت وحشتناکه نمیدونم باورمیکنی یا نه من خودم شدیدا مخالف این جوکها و خنده ها و تمسخرها هستم هیچ وقتم هیچ کس نمیتونه از من یه همچین حرفهایی بشنوه نسبت به هیچ گویش و لهجه و نژادی ..............
دوستان عزیز ادم باید یه کم جنبه داشته باشه اگه شوخی خنده نباشه که خیلی زندگی خسته کننده میشه بعدش هم واقعا اگه فکر کنی می بینی که این ترکها خیلی سوتی میدن این که ناراحتی نداره خیلی هاشون هم اینو قبول میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم به نظر من ما حتى نباید بذاریم این جوک ها هم مایه اختلاف ما بشن اخه اینا که از اسمش معلومه شوخى هست جرا ما بای اینقدر بیکا ر باشیم که اونارو جدى فرض کنیم؟ جرا باید این موضوع نقطه ضعف ما بشه و هر وقت کسی خواست مارو به جون هم بندازه ازش استفاده کنه؟؟
خیلی عالی بود
دستت درد نکنه
من که گریه ام گرفت ... وقتی اسم میرزا کوچک خان و بقیه را خوندم ... و یادم اومد که اونا چه کاراهایی کردن
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
2740
دوستان اینکه بحث ترک و لر نبود که . یه نگاهی به آخر داستان بندازید . مساله اتحاد و هماهنگی بود که از دست رفت ... وگرنه اینکه ترک و لر تو جک ها هستند و نباید ناراحت بشیم رو که همه بلدیم... خیلی جالب بود میمی ناز جون . امیدوارم یه بار دیگه همه باهم باشیم .... بچه ها خیلی که سیاسی حرف نزدمممممم؟
ممنون می می ناز جون، خیلی جالب بود.

اینا اسمش شوخیه ولی واقعا روی دیدمون نسبت به همدیگه تاثیر نداره؟ وقتی یه نفر از اونایی که براشون جوک درست می کنیم و باهاش به اصطلاح خودمونو شاد می کنیم رو می بینیم، واقعا هیچ حسی نداریم؟!! حداقل خیلی وقتا روشون حساب نمی کنیم یا حتی خوشمون نمیاد که باهاشون هم کلام بشیم!
خیلی جالب بود دست مریضاد
ایرانی ایرانیه از هر قوم و نژادی که باشه به قول معروف مهم اینه که با هم بخندیم نه به هم بخندیم
بوووووووس برای می می ناز جون......
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
خدارحمتت کنه میمی ناز عزیزززززززززززززز
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

می می ناز عزیز چقدر فرهیخته و با فرهنگ بودی حیف که دست روزگار همیشه بهترینها رو از شاخه های درخت زندگی میچینه اونایی که این جک ها رو میساز ن و باهاش به اصطلاح خودشونو شاد میکنن درحقیقت از کمبود شدید شخصیت و فرهنگ دست به چنین کاری میزنن و جالبه طرز فکرشون !! میگن ناراحت نشین شوخیه دیگه!!! جالبه با کوچکترین مسائل خودشون شوخی بشه قیامت به پا میکنن... امیدوارم روزی فرهنگ و شخصیت و شعور به کسایی که با این عبارتهای سخیف و بی ارزش شاد میشن و ترویج میدن ، برگرده.

2706