2733
2739

سلام بچها من 7ساله ازدواج کردم شوهرم اخلاق تندی داره کتکم میزنه بد دهنه تحقیرم می‌کنه به خانوادم توهین می‌کنه خسته شدم از کاراش دیگه نمک نشناسه 

الان به جایی رسیدم که میخام جدا شم همش میخام بدیاشو فراموش کنم و ادامه بدم ولی وقتی رفتارهای زشتشو با خانوادم یادم میاد نمیتونم تحمل کنم خانواده خودشم کلی تهمت بهم میزنم همیشه مشکل اعصاب گرفتم بخدا.  از طرفیم میترسم بد طلاق من داغونتر بشم زندگیم بدتر بشه واقعا نمیدونم چیکار کنم شوهرم در صورتی راضیه طلاق بده ک هیچی ازش نخام.  پس منی ک اینهمه سال تواین زندگی جون کندم همش الکی بود تروخدا راهنماییم کنید عقلم میگه جداشم بسه دیگه آنقدر بدبختی ولی دلم میگه صبر. کن  ولی چه صبری وقتی به خانوادم آنقدر بی حرمتی کرده   دیوونه شدم بخدا

بچه د اری؟

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

اگر رفتارشو ترك كرده ب نطرم بمون ولي اگر هنوز ادامه داره و با صحبت و مشاوره و تهديد درست نشده 

ترديد نكن 

مطمئن باش 

بعدشم خدا روزي رسونه ادماس ، نه بقيه 

خودت شاغل ميشي خدا كمكت ميكنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید دست خالی از خونه شوهرت بری این همه زحمت کشیدی جون کندی جوونیتو گذاشتی آخرش هیچی از نظر من ازش شکایت کن به جرمه کتک زدن و فحش  هم میتونی پولتو بگیری هم حساب کار دستش میاد 

2731

منم ۹سال تو زندگی مشترک همین مشکلات رو داشتم +خیانت بعدش با اصرار خودم بدون یک هزار تومتی مهریه جدا شدم 

بعدش حرفای اطرافیان شروع شد ولی درکل الان دو سال جدا شدم خیلی بهترم توم ببین شرایط جدا شدن داری از لحاظ خانواده 

از چاله نیافتی تو چاه 

اگر طلاق نگیری که خیلی خوبه.بعدش شما که نمیشه دست خالی دست بکشی اینم انصاف نیست. حتما با کسی که دلسوزت باشه و آشنا به قانون  راهنمایی بگیر تا پشیمان نباشی در آخر 

ولی خدا بهتون کمک بکنه بلکه اون آقا  سربراه بشود 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2740
اگر طلاق نگیری که خیلی خوبه.بعدش شما که نمیشه دست خالی دست بکشی اینم انصاف نیست. حتما با کسی که دلسو ...

درست شدنی نیست همش داره وقیح تر میشه کینه ای وحشی بی اعصاب همه میگن جداشم 

درست شدنی نیست همش داره وقیح تر میشه کینه ای وحشی بی اعصاب همه میگن جداشم 

در آخر فقط خودتون  تصمیم گیرنده باش  اگر دیدی آخر خط هست  حتما راه درستش برو که ضرر نکنی  بعدش مراقب وکیل باش  چه وکیلی بگیری .ک هم بتونه کمکت بکنه هم سواستفاده نکنه یه وقت .مثال میگم دیدم وکیل کسی با طرف مقابلش  دست ب یکی کردن بعدش حق طرف رو خوب نگرفته.   موفق باشی 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2706