2733
2734

من چندروزی دلگیرم از بابام میخوام ببینم

فقط بابای من زخم زبون میزنه یاهمه باباها اینجورین

قبلا تازه زایمان کرده بودم زایمان دومم بود مامانم چندروزی خونمون بود پدرمم به خالم زنگ زده بود گفته بود که دختر شوهر دادم که ازش راحت بشم

ولی باز از دردسراش راحت نمیشم 🥲خالمم قسم ایه بهم گفت مامانتو بفرس بره خونشون پدرت داره غر میزنه  اون موقع تا ی ماه مریض شدم ازبس بهم ریخته بودم اون حرفش همیشه تو ذهنمه پاک نمیشه.

حرف دومشم چندروز پیش بامامانم بحث شده بود به مامانم میگفت که......

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

من یه نفرت غیرقابل وصفی بهش دارم

مرا تاجان بُود جانان توییh♡a  من یه دختر دهه هشتادیم که کلی سختی کشیدم وهمه نوجوانیمو باگریه وسختی گذروندم توروزای سخت هیچکس کنارم نبود،من یه دخترتنهاولی قویم که تونستم ازاون روزا بگذرم والان به عشقم رسیدم و زندگی آرومی دارم خیلی ناامید شدم خیلی دلم گرفت خیلی کفر کردم ولی خداهوامو داشت،خدایا خیلی عاشقتم.عاشق کاکائو و شیرینیایی هستم که خودم درست میکنم،آشپزی خوبی دارمو همسری عاشق دسپختمه😝وزن فعلیم ۷۴توی رژیمم و هدفم رسیدن به وزن۵۶کیلوئه و فقط باکالری شماری،ورزش وغذاهای سالم دارم سعی میکنم💪عاشق شهرم همدانم❤️آهنگای شاد خیلی دوس دارم و رنگ آبیم رنگ‌موردعلاقمه،متاهل ومتعهدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به مامانم گفت من میخوام زن بگیرم برام پسر بیاره ارثمو بزارم دادمادا بخورن حالا دوتا خواهریم فقط من شوهرکردم منظورش بامنه .بازم چندروزه بهم ریختم حالم بده دلم شکسته

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2740
من یه نفرت غیرقابل وصفی بهش دارم

چرا دلیلیش چیه

بابا خوب راست گفته  من نمیدونم این رسم مادر بمونه پیش دختر ی که تازه زایمان کرده رو کی باب کرد ...

حالا بمونه چی میشه ؟؟؟؟؟اکر مامان آدم نیریض بشه دخترش چند وقت پرستاری کنه چطور نباید بکنه ؟؟؟انسانیت چیز خوبیه تا ابد که نبوده چند روز چند هفته 

بابا خوب راست گفته  من نمیدونم این رسم مادر بمونه پیش دختر ی که تازه زایمان کرده رو کی باب کرد ...

عزیزم مادر به دخترش نرسه کی برسه مادرشوهر برسه؟؟

پس کی بمونه پیشش ؟ مریض همراه میخواد دیگه

هر کی کاربریم رو گزارش بزنه و بترکونه حلالش نمیکنم
اره بابای منم از وقتی ازدواج کردم چند بار از اینجور حرفا زده سر جهیزیه خریدنم خیلی اذیتم کرد هیچوقت ...

همین که الان گفتیش که داری بهش فکرمیکنی من  ی شب درمیون میان خونمون واقعا دوسندارم ببینمش دلم شکسته بدجوررر

چرا دلیلیش چیه

دلایلش انقدزیاده که وقتی یادم‌میفته پاک دیوونه میشم

مرا تاجان بُود جانان توییh♡a  من یه دختر دهه هشتادیم که کلی سختی کشیدم وهمه نوجوانیمو باگریه وسختی گذروندم توروزای سخت هیچکس کنارم نبود،من یه دخترتنهاولی قویم که تونستم ازاون روزا بگذرم والان به عشقم رسیدم و زندگی آرومی دارم خیلی ناامید شدم خیلی دلم گرفت خیلی کفر کردم ولی خداهوامو داشت،خدایا خیلی عاشقتم.عاشق کاکائو و شیرینیایی هستم که خودم درست میکنم،آشپزی خوبی دارمو همسری عاشق دسپختمه😝وزن فعلیم ۷۴توی رژیمم و هدفم رسیدن به وزن۵۶کیلوئه و فقط باکالری شماری،ورزش وغذاهای سالم دارم سعی میکنم💪عاشق شهرم همدانم❤️آهنگای شاد خیلی دوس دارم و رنگ آبیم رنگ‌موردعلاقمه،متاهل ومتعهدم