2733
2739
عنوان

روانی شدم با مدرسه دخترم

233 بازدید | 8 پست

هر روز پول می‌خوان 

هر روز هی ۳۰ تومن بیارید جشن داریم ۳۰ تومن بياريد جشن داریم همش یا جشنه یا تولد ميخوان بگیرن یا اردوعه یا میخوان جزوه بدن 

تو‌چشات‌معجزه‌میکرد‌حالا‌شدی‌موجب‌این‌درد:)

دولتی اینهمه قر فر ندار حتما شخصی

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره. اسم دولتی روشه، وگرنه از نظر هزینه ها، با مدارس غیردولتی رقابت می‌کنه ...

أللّٰهُم کَمَا حَسَّنْتَ خَلْقی، فَحَسِّنْ خُلُقِی←بارالٰها! همان‌گونه که آفرینشم را نیکو کردی، اخلاق مرا نیکو بگردان ..🌱🤍✨

والله برا ما هم همینه

اول مدرسه کمک ب مدرسه گرفتن

الانم  گرفتن

از بچه کلاس اولی هم اینقد مشق میخوان

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2738
گداگشنه ن دیگه هی پول نخوان چیکار کنن کثافتا

دفعه قبل هم ۲۰ خواستن گفتن تدارک ببینیم یه شکلات دادن به هر بچه ای 

اش هم درست کردن خودشون خوردن 

تو‌چشات‌معجزه‌میکرد‌حالا‌شدی‌موجب‌این‌درد:)