2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گزارش میزنن برخی دوستان بی معنی و بی جنبه

چیزی که باید بدونید اینه که واقعا عقاید کسی برای کسی محترم نیست و هیچکس مجبور نیست سکوت کنه دربرابر هر عقاید غیر محترمی بلکه اون چیزی که قابل احترام هست شخصیت و هویت ادماست پس لطفا با این توجیه مسخره خودتونو متقاعد نکنید که عقاید و تفکر شما در امانه  i bet your jaw drop if you ever see me bitch😮‍💨🚶🏻‍♂️
گزارش میزنن برخی دوستان بی معنی و بی جنبه

خاک تو سرشون عقده ایی های بیشعور

من هیچ وقت راجب خانوم ها اینکارو نمیکنم

من فقط ب خاطر خیانت همسرم میخاستم راهنمایی  کنن

گاه باید خندید بر غمی بی پایان 
خاک تو سرشون عقده ایی های بیشعور من هیچ وقت راجب خانوم ها اینکارو نمیکنم من فقط ب خاطر خیانت همسرم ...

عزیزم اینجا جای مناسبی نیس یه عده بدتر شک تو دلت میندازن یه عده همه چیو بزرگش میکنن ادم خودش با خودش تصمیم بگیره یا بره مشاوره بهتره

چیزی که باید بدونید اینه که واقعا عقاید کسی برای کسی محترم نیست و هیچکس مجبور نیست سکوت کنه دربرابر هر عقاید غیر محترمی بلکه اون چیزی که قابل احترام هست شخصیت و هویت ادماست پس لطفا با این توجیه مسخره خودتونو متقاعد نکنید که عقاید و تفکر شما در امانه  i bet your jaw drop if you ever see me bitch😮‍💨🚶🏻‍♂️
2738
[QUOTE=271671770]باشگاه مختلط میره شاید  ببخشید یه لحظه خندم گرفت[/QUOTE مگه نمیشه  قبل ...

چرا اتفاقا هست 

بعد لباسهایی رو که جا میذارن چه خانمها چه آقایان میریزن تو یه سبد بزرگ که برن بردارن

چرا اتفاقا هست  بعد لباسهایی رو که جا میذارن چه خانمها چه آقایان میریزن تو یه سبد بزرگ که برن ...

شوهرم میگه موقع تعویض لباس ها

من لباسامو انداختم رو میز

اصلا متوجه نشدم چی آوردم 

باور کنم؟

شوهرم میگه موقع تعویض لباس ها من لباسامو انداختم رو میز اصلا متوجه نشدم چی آوردم  باور کنم؟

به نظرم همینه 

اگه ریگی به کفشش بود حواسش خیلی بیشتر جمع میکرد 

لباس چی بوده؟

به نظرم همینه  اگه ریگی به کفشش بود حواسش خیلی بیشتر جمع میکرد  لباس چی بوده؟

لباس تیشرت مشکی

که روش مایع شبیه ب منی یا چرک دماغ 

نمیدونم واقعا گیج شدم

من نگا نکردم اونجوری انداختم لباس شویی 

بعد یک ونیم ساعت هنوز اون لکه نرفتع