2737
2734
عنوان

اگه براتون خواستگار قصاب بیاد .......

1200 بازدید | 36 پست

نظرتون چیه؟؟؟

بنظر من قبول کنید زنش بشین میدونین چرا ؟چون بامزه قربون صدقه زنشون میرن 🙃😂😂فکر میکنی چجوری؟؟

میگن قربوونت برممم جوون تو دنبه منی 😂😂😂😂😂😂😂

یهانروز تو ذهنم اومد گفتم بیام تاپیک بزنم😂

دنبه منی😑🥴🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لعنتیییی چقد نمکی تو 💔😂❤️

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)
2738

نه راستش 

نه خودم گوشت خور هستم نه شغل جذابیه

وجهه شغلی برام مهمه

چرا فکر میکنم قصاب ها همه سبیل چخماخی دارن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
من فک میکنم قصابا عصبی ان....

فکر کن دعوا کنی میزنن دو شقه ات میکنن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706