2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره اعتقاد دارم

متاسفانه خودمم یجورایی درگیرشدم

کاش اصلا اینجور چیزا وجود نداشت 

آدم سر دوراهی میمونه 

هم می‌ترسه بره پیش این دعانویسا هم می‌ترسه که باطل نشه

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
مادر شوهر منم واسه شوهرم گرفته بود گذاشته بود توخونمون 

پ وجود داره؟ چقدر زمان میبره باطل بشه؟ هزینش زیاده؟ آخه فکر میکنم دو ماه دوماه تمدیدی میکنه. پسره رو رسما داره روانی میکنه. تا میاد سمتم یه کاری میکنه میره

اره اعتقاد دارم متاسفانه خودمم یجورایی درگیرشدم کاش اصلا اینجور چیزا وجود نداشت  آدم سر دورا ...

من هیچ اعتقادی ندارم وجود داره واقعا؟؟؟ 

یه رنگ باشید......فرش از هزار رنگی زیر پاست..........
2738
اره اعتقاد دارم متاسفانه خودمم یجورایی درگیرشدم کاش اصلا اینجور چیزا وجود نداشت  آدم سر دورا ...

پس هست. من خیلی مطمعنم که گرفته اما بارم میگم مگه بیکاره بره بگیره هردفعه .اما با تغییر رفتار شوهرم میگم صددرصد چیزی میگیره. نمیدونین چیزی میده به خوردش یا میزاره تو لباساش؟ آخه ما عقدیم اون همش خونه پدرشه

من هیچ اعتقادی ندارم وجود داره واقعا؟؟؟ 

اره میگن وجود داره ولی من بخدا حوصله ندارم برم پیگیربشم،یکباررفتم اینقدر دعاداده بود غسل کنی بسوزونی که همه روگذاشتم کنار 

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
داره تهدید می‌کنه برگردی خب.

نه عزیزم داره میگه برو بیا مهریه تو ببخش برو. مامانم مهم تره. درصورتی که تا هفته پیش میگفت من قید همشون و میزنم که فقط تورو داشته باشم

2706