2733
2734
عنوان

چ غلطی بکنم 😔😔😔

401 بازدید | 15 پست

یکو میخوام نمیدونه خودش،،،

غریبه اس

آیدی روبیکاشو پیدا کردم  از فالوارهای همسایمون ولی هیچ پست یا استوری نداره هیچ فالوری هم نداره 

منم رفتم پیویش نوشتم دکتر پوستم راهنماییتون میکنم راجب پوست (اگزما،شوره ،خشکی پوست ،خشکی مو،) اینا با متن آماده ولی هیچ جوابی نداد سین زد جواب نداد😐😐😐حرکت بعدی چیه دوستان چیکار کنم فکر میکردم روشم جواب بده حرکت بعدی چیکار کنم برم  بگم ببخشیداشتباه فرستادم من دکتر نیستم اینا برم بگم بنظرتون بهتره تا برم با اکانت دیگه بهش پیام بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام چند سالتونه عزیزم ؟

به نظرم مخ نزن کاری کن قلبش بزنی . بعد قشنگی ی رابطه اینکه درخواست از جانب مرد باشه نمیگم برعکس اش بده ها اما این قشنگ تر . البته بگم اگه سنت کمتر از بیست ساله واقعا زوده 

2738
۲۱سالمه

خب چقدر میشناسی ایشون عزیزم فقط عکس پروفایل.

و اینکه ایده تون کاملا بچه گونه بود آخه دکتر پوست وقت زمان داره بی یاد داخل روبیکا پیام بده ...

بنده خدا حق داشته جواب نده .فقط میتونم بگم خیلی درگیر کسی نشو که نمیشناسی اش از کسی بت نیاز چون روزی که بشناسی بر پیکره باورت زخمی عمیق ایجاد میشه

خخخخ

ناموسا کدوم پسری پوستش خرابه که بخوا اهمیت بده مثل ما زنا

بگو پزشک دوزدختر پیداکردن هستم اگر در این مورد مشکل داشتید خبر بدید

و تو ای زن که باتمام سختی ها و مشکلاتیکه حتی ۱درصدشون هم مقصر تو نبودی ولی ساختی به امید فردایی بهتردقیقا باتوام.....خاااااک بر سرت کنن.و تمام

پلن B حالا برو بگو جواب دکترو که نمیدی ، نظرت در رابطه با معلم چیه؟ اگه باز سین کرد جواب نداد بگو پرستار ؟ همینجوری انقد بگو بالاخره یکیشو اوکی میده 😐

آخه یعنییی چی بری بگی اشتباه کردم دکتر نیستم دخترر

2706