2733
2739

تا امروز بیشتر نمره های درسامونو گفتن هم مستمر هم ترم همه بیست ولی قبلانم گفتم تنها چیزی که توش بیستمم همینه

من از لحاظ درکی مشکل دارم من تمرکزم افتضاح کلی مشکل دارم خیلیم خنگ و گیجم یعنی ببینه کسی منو میفهمه خنگم همیشه هم از مسائل پرتم همشم در حال سوتی دادنم🥲استعدادی هم ندارم

کاش منم مث بقیه بچه ها بعضیاشون بزور با ده پاس میشدم ولی زرنگ و باهوش بودم مطالبو زود میگرفتم! بقول مادرم

انقد بی اعصاب و حوصله هم هستم سریع هم عصبی میشم داد میزنن همسایه ها تذکر میدن🥲

حتی انقد عصاب ندارم یه اهنگو تا اخرش گوش کنم سریع بعد دو ثانیه میزنم بعدی😑😑😑💔

حالا سوالم اینه من تا اخرش اینجوری خنگ میمونم هنه بخاطر خنگیم ازم فاصله میگیرن یا منم عادی میشم🙂؟؟ 

😹⃢😉ولی واقعا هیچی نمیشه گفت به خری که ادعا داره اسب شاهه :))

اول این که تمرکز نداشته باشی اتفاقا احتمالا از هوش زیادته

دوما اگه با هوش نبودی عمرا میتونستی انقدر نمره های خوب بگیری

سوما خیلیایی که با معیار جامعه خنگن اتفاقا خیلیم ادمای باهوشین در واقع (هر چند که تو با معیار جامعه هم خنگ نیستی)

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز 

کتاب زیاد بخون ، روابط اجتماعیتو با آدمای درست قوی کن ...

و اینایی که گفتی یعنی آی کیوت خوبه و باهوشی ... 

ولی ای کیو یا همون هوش هیجانیت پایینه که خب خیلیا تو این مشکل دارن ، من خودمم تو این مورد مشکل دارم .

درموردش بخون ، کمکت میکنه.

2728
اول این که تمرکز نداشته باشی اتفاقا احتمالا از هوش زیادته دوما اگه با هوش نبودی عمرا میتونستی انقدر ...

چهارما این که الکی تو سر خودت نزن که با این کارا جلوی پیشرفت خودتو بگیری و در عمل با هوش یک دهم خودت بخوای زندگی کنی

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
من یجا خوندم اونایی که باهوشن بیشتر گیج میزنن و پرتن چون همیشه ذهنشون درگیر فکر کردن به مسائله  ...

خب هرکسی اندازه من بخونه میتونه! 

من نه تفریحی دارم نه چیزی صب تا شببببو خونم فوقش برا اشغال گذاشتن برم بیرون اوقات بیکاری زیاد دارم طرف عقب مانده هم باشه درسش خوب میشه

خب هرکسی اندازه من بخونه میتونه!  من نه تفریحی دارم نه چیزی صب تا شببببو خونم فوقش برا اشغال گ ...

هیچکس با خوندن خالی نمره خوب نمیگیره درسو باید بفهمی و توعم چون هوشت خوبه درسو میفهمی

2738
من یجا خوندم اونایی که باهوشن بیشتر گیج میزنن و پرتن چون همیشه ذهنشون درگیر فکر کردن به مسائله  ...

بله مسائل خیلی چرت! 

مث رنگ میز

یا بافت خیلی ریز یه لباس نخی! 

یا فک کردن به سوتیای زیبام! 

یا خیال پردازی

کلا  همیشع پرتم

هیچکس با خوندن خالی نمره خوب نمیگیره درسو باید بفهمی و توعم چون هوشت خوبه درسو میفهمی

خب درسای ما زیادی اسونننن

هنوز نهمم دبیرستان برم عرضه اونم نخواهم داشتت🙂

بنظرم اینچیزا طبیعیه سخت نگیر تیپ شخصیتی خیال پرداز داری فک کنم

اره وقتی خونه تنهام ساعت های زیادی راه میرم خیال پردازی میکنم با دوستایی که هیچوقت نداشتم! سناریو های چرت

اما نمیخوام اینجور باشه باررر ها اطرافیان هم مستقیم و غیر مستقیم خنگ بودنمو بهم ثابت کردن میخوام یکم تمرکز و دقتم بره بالا🙂