2737
2739
عنوان

رفتم دندونپزشکی چرا شوهرم اینکارا کرد؟+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2628 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
می دونی اشکال کار کجا بوده؟ همون موقع که بهت گفت تنها بری باید بهش میگفتی احتیاج به حضورش داری و ترج ...

دقیقاااااا،  خودمم همین حسا میکنم،  چون همون موقع ک گفت خودت برو ناراحت شدم ولی به رو خودم نیوردم

واقعااا؟ 😂  نزار باور کنم😂🤦🏻‍♀️

بخدا🤣🤣🤣الانم یادم میفته خندم میگیره

تازه بچه سومم عید ب دنیا میاد پیشاپیش گفتم کارتت و بده فقط برو یه جایی ریختت و نبینم😂اتفاقا تو شهرشونم عروسی دعوته هی دنبال بهانس بره🤣بهتر.والا

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2738
برا ی پریود شدنم خیلی مایه میزاره الان واقعاااا بی محلی کرد بعدشم رف خابید

ببخشید با اینکه خودم خیلی لوسم و خیلی هم همسرم نازم رو میکشه،ولی نمیدونم چرا اصلا نتونستم درکت کنم❤️🤧😐

والا من چیز بدی از طرف شوهرت ندیدم ، نازت رو هم کشیده ، خودت دیگه شلوغش کردی ، ضعیف نباش ، اینحوری ک ...

خیلی زن مستقل دوست داره ولی از نظرم میخاد منو دک کنه،  چون من دوست دارم وقتایی ک هست همه جوره بهش تکیه بدم

بخدا🤣🤣🤣الانم یادم میفته خندم میگیره تازه بچه سومم عید ب دنیا میاد پیشاپیش گفتم کارتت و بده فقط ب ...

وای مشالله به تو،  باریکلا 

من اگ جسمی ام برام مشکل پیش نیاد واقعاااا روحی روانی اذینم میکنه

من ببار  اینقدر جیغ زدم.موقع بی حسی..دکتر گفت درد داری؟؟؟؟؟گفتم نه بزاز بار روانی م حالی کنم&nb ...

من دکتر هی میگفت درد داری میگفتم ن میگف جرا پس دستات میلرزه میگفتم نمیتونم،  خ اذیتش کردم،  دکتره خوب بود منشی عقده ایی

کسی ک دوهفته شوهرش نیست قطعا وابسته نیست،  کی میتونه دو هفته همسرش نبینه ک من میتونم،  ولی ...

الان چجور حمایتی میتونس بکنه؟ 

تو چت هاش ک فقط محبت موج میزد 

خیلی دلنازکی😶

اصفهانی هستین تو و شوهرت؟

*(میگه کــıllıllı :م‍‌ن‌ازدی‍‌وان‍‌ه‍‌ادی‍‌دم‌ه‍‌زاران‌ع‍‌اق‍‌ل‌م‍‌رده◉彡.....مـیخوامــ یهــ شـعـبـدهـ بـازشــمــ↻ ولــی غـیـبــ‌شم دیـگهـ ظـاهـرنـشـمـــ !!:)..ღگاıllıllıهی جور دیگََر بایََّد دید زیرا جَهان جور دیگَر است..☘🍃..آّـّבّمّاّ شّوّخّےّ شّوّخّےّ زّـّבّنّ گّنّجّشّکّاّ جّـّבّےّ جّـّבّےّ مُّّرّـّבّنّ..♡بعضے وقتـاهم میـشـہ تو تنهایے.. بـہ خـود رسیـد.! بـہ خــــــدا..ツبـہ بخــشـش✦میشـہ اشک ریخـتو خالے شد=)میشـہ بخشیـد وگذشـت.! میشـہ رفتـو رسیـد!🚶🏻‍♀✨................◁❚❚▷موزیک تنها دلداری منه...‌‌‌‌‌‌‌‌♬═✧وقتیــ بـہ روی مـا دریچه‌اے بـہ نـام اطمـینان بسّته شُّــدتماıllıllıم *آزادی* هاےزمین را قفسّ فرا گرفت✯↻ سِِِفََِیدّ عَِیَََِِن ِِِکَََف ِِِبهََِِشَِت💟 اََّماَِ هََِنوُُُ بُّغّضَِ تُوُ گََِلُو مََّنِِه چِِ زِِشَِت🥺
2706