2737
2734

خانوما ، من يه ساله كه عقدم 

قبل عقد شوهرم با پدرم خيلي اختلاف داشتن سر مهريه 

منم ميخواتسم وصلت سر بگيره ، سر مهريه و حق تنصيف، با شوهرم قرار گذاشتيم جلوي بابام حرف ما باشه ، بعد عقد من توي محضر بهش ببخشم 

گذشت و گذشت تا يه سري حرف همين حق تنصيف شد ، شوهرم كلي دعوام كرد و گفت تَو حرف زدي و زير حرفت نزن 

اينم بگم كه توي دعوامون من بهش نگفتم اين حق رو نميبخشم 

گفتم وقتي محضري اش ميكنم كه بهت اعتماد كنم

چون سر يه جرياني كه خودش مقصر بود ، اعتمادمو نابود كرد 

منم وسيله هامو جمع كرده بودم قبلش ، اما وقتي حرف تنصيف شد اونم در رو باز كرد ، كليد خونه رو ازم گرفت ، گفت تا هرجا ميخواي پيش بري برو ، بايد اين حق رو ببخشي، منظورش طلاق بود 

دخترم هستي ، اسمم از شناسنامه از پاك ميشه 

منم قهر كردم رفتم 

ب هیچ وجه من الوجوح نبخش وگرنه بدبخت میشی بیشتر مردا از این میترسن زنشونو اذیت نمیکنن ببخشی احتمال خیانت بد رفتاری اذیت و ازار بیشتره اگه ببخشی فردا روزی خدایی نکرده ب پدر مادرت نیاز داشتی اونام حمایتت نمیکنن

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا بدون اجازه پدرت محضر نمیذاره مهرتو ببخشی

اون تا هجده سالگیه🥲

میشه برام صلوات بفرسی یه خونه دورتر از مادرشوهر بگیریم😔                                                                               خواننده خاموش دوساله✌️
2738

حالا الان بعد يه سال من هنوز دخترم 

يعني باكره ام ، بارها ازش پرسيدم كه رابطه خواهيم داشت و اينا 

هي به شوخي ميگفت مثلا ٢٠٠ تا سكه ميگيرم بعد

من اوائل فكر كردم شوخي ميكنه ولي امروز فهميدم منظورش تعداد سكه هاي مهريه امه كه بايد ببخشم 

امروز برگشت گفت تَو تكليفت معلوم نيست ، يهو عصباني ميشي ميري ميزاري اجرا 

بعدم چندتا تيكه به شوخي انداخت كه اره قبل عقد گفتي فرداش ميبخشم ، يه سال گذشته و تَو هنوز فردات نيمده 

همه اينا رو به شوخي ميگفت 

راستش مهريه من اونقد بالا نيست اصلا كه فكر كنيد

ولي نظر خودش روي ١٤ تاست 

منم دلم شكسته ، چون سر دعواي قبلي فهميدم به راحتي منو ميندازه از خونه بيرون ، رو چه حسابي ببخشم ؟؟

اما الان نميدونم چيكار كنم 

دلمم خيلي خوش نيست باهاش، ادم زرنگ و قالتاقيه 

اما من سادم 

ميخوام بهش بگن توافقي جدا شيم با همون ١٤ تا 

در غير اين صورت نميبخشم 

كه اگه مرد طلاق داد زنو اموالش نصف شه  ميشه بقيه ي پيامم رو هم بخوني نوشتم

خوندم گلم

اصلا نبخشی

بزار خودش به گ و ه خوری میوفته

میشه برام صلوات بفرسی یه خونه دورتر از مادرشوهر بگیریم😔                                                                               خواننده خاموش دوساله✌️
به هیچ قیمتی نبخش . خواهرشوهرم بخشید شوهرش زن گرفت اورد توخونه کنار این بعد یه مدت هم اینو فرستاد خو ...

بقيه ي نظرم رو ميخوني لطفا 

بگم نميبخشم هم خودش ميگه تا طلاق پيش بريم

مثل حق تنصيف

2706