2737
2739
عنوان

روانشناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 20 پست

اشپزی 

بچه داری

کتاب

رقص 

دور دور 

فیلم

برنامه ی کاملا تکراری

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
هر وقت بیرون از خونه باشم حالم خوب میشه ولی بخاطر سرما خیلی کم بیرون میرم تو خونه هم تازگیا اهنگ و ...

وای چه عالی رقص رو تو برنامه روتین روزانه تون حتما قرار بدید

نمازهم که عالی 😍💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢 یکی به من فرقشو بگه لطفا

عزیزم هردو زخم های مارو که ناشی از رنج و غم هستش رو درمان میکنند 

یه روانشناس  خوب به نظر من کمتر به دارو متوسل میشه به عبارتی (روانکاو)شما در اون ساعتی که دراز کشیدی رو کاناپه کاملا خواب ذهنت رو آزاد میکنی یه روانکاو خوب درد ورنجی که شما به زبون نمیارین رو درمان میکنه

بازم بگم فرق آنچنانی هم نیست به نظر من البته

واقعا حالم خیلی بد بود قبلا مدام با همسرم جنگ می‌کردم گیر میدادم به خودم اومدم دیدم همه درگیر ...

چه عالی عزیزم. چه کتاب هایی بهت کمک کرد؟

یوگا و مدیتیشن هم امتحان کن میگن خیلی تاثیرگذار هست. پادکست های رادیو راه هم که دکتر مجتبی شکوری صحبت میکنه خیلی جذابه

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2728
چه عالی عزیزم. چه کتاب هایی بهت کمک کرد؟ یوگا و مدیتیشن هم امتحان کن میگن خیلی تاثیرگذار هست. پادکس ...

یوگا هم انجام میدم ورزش خوبیه برای خانوما

کتاب:تو نمیتونی روزمو خراب کنی

کتاب: جنگجوی ظریف

کتاب:هنر ظریف بیخیالی ووو.......

عزیزم هردو زخم های مارو که ناشی از رنج و غم هستش رو درمان میکنند   یه روانشناس  خوب ...

ممنونم🌸

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀