2410
2553
عنوان

روانشناسی

127 بازدید | 20 پست

سلام خانوما حالتون خوبه؟😍💛

خانوما چیکار میکنید در طول روز حال روحیتون خوب باشه؟؟

یه چند مورد بگیدچون من یه کارایی کردم که کاملا افسردگی رو بوسیدم گذاشتم کنار 🧡

ببخشید روانکاو یا روانشناس کدوم بهتره؟

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کتاب

کارهنری

خیاطی

کیک و دسر

کلا هنر حالمو خوب می‌کنه 😅

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2714

من افسردگی شدید داشتم رفتم روانپزشک با داروهای که بهم داد خدا رو شکر حالم بهتر شده 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
من افسردگی شدید داشتم رفتم روانپزشک با داروهای که بهم داد خدا رو شکر حالم بهتر شده 

خداروشکر‌منم

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
ببخشید روانکاو یا روانشناس کدوم بهتره؟

😢 یکی به من فرقشو بگه لطفا

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
خداروشکر‌منم

❤️

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

افسردگی ندارم ولی چیزایی که حالمو خوب میکنه و انجام میدم 

یکی رفتن به باشگاه ، کلاس نقاشی میرم، دانشجوی ارشدم و درس میخونم، یه وقتایی خیال پردازی ، نوشتن و تایپ کردن چیزایی که تو ذهنمه، یه وقتایی آشپزی ، 

هر وقت بیرون از خونه باشم حالم خوب میشه ولی بخاطر سرما خیلی کم بیرون میرم

تو خونه هم تازگیا اهنگ و رقص رو تو برنامم گذاشتم

نماز و قرآن هم تو برنامم هس این خیلی کمکم میکنه

اشپزی و کیک و... اگه بچه هام فضولی نکنن خوش میگذره برام،ولی چون آخرش دعوا و گریه هس کمترش کردم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
چه کارایی کردی؟

واقعا حالم خیلی بد بود قبلا مدام با همسرم جنگ می‌کردم گیر میدادم به خودم اومدم دیدم همه درگیر زندگی خودشونن من موندم بایه حال خراب و داغون

اولین کارم اینه وقتی عصبانی میشم از عدد صد معکوس می‌شمرم یعنی ( برعکس)یه دفتر دارم وقتی هرکی حالمو بد میکنه اسمشو مینویسم خط میزنم 

به همسرم کمتر گیر میدم چون واقعا وقتی به خودم میرسم کمتر ایرادای همسرم به چشم میاد...

و کتاب خواندن که معجزه کرد برای من

2706