2737
2739
عنوان

دارم طلاق میگیرم

424 بازدید | 21 پست

یک سال درگیر طلاقم همسرمم درخواست طلاق داده.

یه ناراحتی غم ترس ازآینده دارم که دیگه هرگز ازدواج نکنم البته میخام چندین سال مجردبمونم اماخانوادم میگن دیگه کی تورومیگیره....دیگه بدبخت شدی 

خیلی ناراحت میشم هرزگاهی خیلی طلاق روحیه آدم رو بدمیکنه ....

موندم چیکارکنم...

یعنی من دیگه هیچوقت کسی نمیادسمتم...

ترس اینده دارم که چی میشه...

چرا نیاد

اتفاقا برعکسه انگار من میبینم 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم  حکم طلاقم اومده دوشنبه طلاقمو میگیرم.

اردیبهشت عقد کرد بودم

حس ترو دارم 

دگ دلم ازدواج نمیخواد

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

ان شاءالله که سفید بخت بشی خواهر

وای واقعا چرا زندگیا رو الکی از هم میپاشونین و طلاق طلاق میکنین

من که توزندگیت نبودم دلیلشو بدونم ولی اینو به کسای دیگه میگم که الکی و از سر لجبازی و بخاطر نظر بقیه طلاق شده نقل دهنشون

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
آخی عزیزم🥺🥲 درکت میکنم مثل هم هستیم  انشالابخت اقبال بعدیت خوب باشه

تو چرا طلاق میگیری؟

من پسر عمم بوو عاشقم بود ۸ سال ب محض اینک عقد کردیم فقط خیانت کرد با هزار نفر

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

سعی بکن طلاق نگیری

تا حد امکان  بمون سر زندگیت ...

حرف خودم فراموشم شد آهااا خاستم بگم اینقد اسم طلاق دیدم و شنیدم که گفتم  تو چرا  بفکر  ازدواجی 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2706