2737
2739
عنوان

درد جوش صورتم امونمو بریده

179 بازدید | 19 پست

سلام روی گونه سمت راستم ی جوش خیلی بزرگ زده.یک ماهی هس ک رو صورتم جاخوش کرده...خیلی درد داره..جوشم مرکزی چیزی نداره ک بخاد سر سفید یا سرسیاه بشه..فشارشم میدم چیزی نمیاد بیرون ک بهتر بشه..روی گونه سمت راست نزدیک چشمه خیلی درد داره و سفته احساس سنگینی میکنم ت رو خدا اگ راه حلی دارین بگین لطفا

اندکی صبر سحر نزدیک است :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برو دکتر چرک خشک کنی چیزی بهت بده

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2738

این جوش ها کیستی هستند هیچی توش نیست و هرچی فشار بدی تازه بدتر بزرگ‌تر و سفت تر میشن 

من معمولا برای این جوش ها م که به خاطر هورمون هام هم هست کرم ضد جوش میزنم 

یکم حالت لایه برداری و پخش کننده آب و چربی زیر پوست رو داره و باعث میشه زودتر ازون حالت سفتی و دردناکی در بیاد

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
خب برو دکتر وقتی انقدر دردناکه

عزیزم قبلا داشتم دکتر فقط صابون شستشو داد و گف دست نزن...اون کوچیک بود میشد تحمل کرد صابونش هم چیز خاصی مبود ک بخاد درمان کنه

روغن سیاه روش بزن بمال هرشب سر باز میکنه سری خوب میشه از عطاری میتونی بخری  قیمتشم مناسبه ۱۴ ...

چیزای گیاهی اینا امتحان نمیکنم اصولا..طول میکشه اثر کنه چیزای گیاهی..خودتون استفاده کردین؟

2706