2733
2734

سلام خوبین .من ۲۰ سالمه و متاهلم 

آدم ارومی هستم ساکتم زیاد صحبت نمیکنم ، هر حرفیو هرجایی نمیزنم و عاشق همسرمم 

من یکساله ازدواج کردم 

توی این یکسال من با فامیل همسرم آشنا شدم

من درسته ساکت و آرومم ولی خب روابط اجتماعی خوبی دارم وقتی باکسی صحبت میکنم

اما خانوم های فامیل همسرم اصلا باهام صحبت نمیکنن تو مراسمای عروسی جشن یا عزاداری ، هیچی باهام صحبت نمیکنن ، ولی شوهراشون یا کلا مردای حاضر در جمع خیییلی دوسم دارن ، باهام شوخی میکنن صحبت میکنن همین دیروز برای مراسم فاتحه خونی همشون مثل همیشه باهام سرد بودن ولی شوهر یکیشون از این سر تا اون سر خیابون پر از آب اومد که فقط حالمو بپرسه!! 

من بارها سعی کردم با خانومهاشون ارتباط برقرار کنم اما نشد ، الان سوالم اینه چرا همیشه آقایون بامن گرم و صمیمی میشن حتی پسرای کوچیکتر از من 

ولی خانومها خیر 

به خدا خیلی این سوال رو مغزم رژه میره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید فکر میکنن شوهراشون ازت خوششون میاد

منو ک کلا دوس دارم ی چندتایی دوسم ندارن ک چون شوهرمو دوس دارن🤷‍♀️

تاحالا شده واسه حفظ شرایطی ک ازش متنفری بجنگی؟؟؟؟                      دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                              منم دیگه بیدارش نکردم🤷‍♀️.              ب قول تتلوی عزیز بحث لیاقته قورباغه رو تو تشت طلام بزاری باز میپره تو مرداب.                            تو نخواستی ک عوض شی هر کاری کنم‌همینی واسم آرامش نذاشتی و خب این درد کمی نیست.             بیخودی گردن من نندازمن وانمود کردم دردم نیومد،اما درد پیرم کرد...               فقط اونجا که شادمهر میگه:منو دوست داشت ولی هربار خلافش اتفاق افتاد،اونم دوست داشت منو اما نه اونقدر ک نشون میداد.
2728

شاید خانوما ناراحتن ازاینکه مردامیان سمتت! مخصوصا اگه شوهرخودشون باشه بهتره که خیلی جدی ومحترمانه رفتارکنی باخانوماهم خودت بحث وبازکن وحال احوال پرسی کن توگرم بگیر

چون تومثل خودشون حتما دنبال حرف واینا نیستی ازتوضیحی که دادی مشخصه دوباردعوتشون کن غیبت این واون کن ببین چه جور میان دورت

_خوشگلی زیر بنای خوب میخواد،زیر بناشم ذاته،وگرنه نهایتا یک‌ هفته خوشگل بنظر میرسی!😜🤌❤️
2738

شاید یه حذابیت تو رفتارت یا چهرت داری که مردا رو جذب میکنه و توجه اقایون باعث میشه خانماشون تحویلت نگیرن 

اگر اینطور هست سعی کن گرم نگیری با اقایون چون بعضی مردا خیلی اهل مقایسه هستن و اگر مشکلی ایجاد بشه انرژیش رو زندگی خودتم اور میزاره 

اگرم حس میکنی اینطور نیس برات مهم نباشه

شاید خانوما ناراحتن ازاینکه مردامیان سمتت! مخصوصا اگه شوهرخودشون باشه بهتره که خیلی جدی ومحترمانه رف ...

با آقایون هیچوقت شوخی بیش از حد نکردم میترسم سو تفاهم بشه ، اتفاقا همیشه حد و حدود خودمو میدونم ، از وقتی این برخورد بیشتر شده بیشتر مراقبم 

چون تومثل خودشون حتما دنبال حرف واینا نیستی ازتوضیحی که دادی مشخصه دوباردعوتشون کن غیبت این واون کن ...

اره فکر میکنم همین باشه ، همسرمم همینو میگه 

من همیشه موقع غیبت کردن خودمو سرگرم میکنم که کلا حرفاشونو نشوم 

میگه چون مثل خودشون نیستی خوششون نمیاد 

اره فکر میکنم همین باشه ، همسرمم همینو میگه  من همیشه موقع غیبت کردن خودمو سرگرم میکنم که کلا ...

دقیقا ،افرین بهت هیچوقتم مثل اونانشو

_خوشگلی زیر بنای خوب میخواد،زیر بناشم ذاته،وگرنه نهایتا یک‌ هفته خوشگل بنظر میرسی!😜🤌❤️
اخه به چی حسادت میکنن ، من حتی حد و حدود خودمو رد نمیکنم ، تاحالا به یکی از شوهراشون تو نگفتم 

عزیزم ب شوهرشون ن ک 

کلا ب خودت 

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
2706