2737
2734
عنوان

بیاین ی غذای راحت نشونتون بدم

523 بازدید | 9 پست

ازاونجایی که عاشق اشپزیم ولی واقعا وقت ادمو میگیره حوصله پای گازبودنو ریختوپاش هاشو ندارم ترجیح میدم چیزای راحت درست کنم😕این غذام میدونم روش اصلیش یجور دیگس من کاری با اون ندارم اما خودم کلم پلو درست میکنم زوداماده میشه وراحت،ی دونه کلم سفید کوچیک یامتوسط رو خورد میکنم،یدونه پیاز کوچیک و رنده میکنم تفت میدم کلم هارو میریزم داخلش،یکم زردچوبه و فلفل سیاه و ی مقدار دارچین و دوقاشق رب میزنم با ی لیوان ابجوش میزارم یخورده کلم ها نرم شه،برنجو جدا ابکش میکنمو موادو عین مواد ماکارونی میریزم روش میزارم دم بکشه،بنظر ماکه خیلی خوشمزس و راحت ،،،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

من گوشت مرغم میریزم و به همین روش میپزم خووو

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام استارتر....تاپیک اون خانمه بودم قفل کرد جوابتو بدم همون که شوهرش معتاد بود و تو خونه میخواست زایمان کنه اصلا حرفاشو باور نکن پریشب اون همه دروغ گفت بعد امروز صبح زایمان کرد تو درمانگاه و نهارشم اومد خونه اون غذاهاش بود بعدم چه وقت آزادی داشت همش تاپیک میزد اون گفت مادرشوهرش پیره بعدم ببین چه سفره ای چیده از همینش معلوم بود 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
2740
کدوم کاربره؟

armitaگیان.....اول میگفت شوهرم معتاده ماهی۱۵۰۰ حقوقشه باردارم شوهرم توهمیه میگه باید خونه زایمان کنی بعد بچه ها گفتن میدیم اورژانس اجتماعی پیگیری کنه سریع حرفشو عوض کرد که نه میرم درمانگاه با ماما زایمان کنم بعد دو روز بعد عکس بچه شو گذاشته که عاشق شوهرم و بچه مم 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)