2737
2734

پسرم 8 ماه و نیمه شده 

انگاری دیگه سیر نمی‌شه با شیر خودم، شبا بیدار میشه و جیغ میزنه

غذا هم بیشتر چیزا رو میدم بهش و میخوره 

شیر خشک بدم بهش شبا؟ چه مارکی و چقدر 

در مورد یبوست و اسهال کردن شیر خشک هم بگید تجربه تون رو، ممنون 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وزنش چقدره ؟ رفلاکس داره ؟

8کیلو حدودا 

نه مشکلی نداره 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
ببین شکم درد نداره ؟

نه گریه نمیکنه، جیغ میزنه سینه م میگیره ساکت میشه 

2740
شیرت چقدره ؟نثلا بدوشی چند سی سی هست ؟ هر چند ساعت یک بار شیر میخوره ؟

ندوشیدم، خوب میخوره 

بچه سوممه😁 شیرم نسبت به دوتا قبلی هم بیشتر هم چرب تر، ولی پسرمم خیلی میخوره فعالیتش هم زیاده انفدر چهاردست وپا میکنه پوست زانو و روی پاش رفته 😑دنبال اون دوتا میره... 

8کیلو حدودا  نه مشکلی نداره

یعنی وزنش رو نموداره؟ ببین ببلاک خوبه . خداروشکر ک رفلاکس نداره اونوقت سخت میشد . اول بهش بده در طی روز یک بار اونم ۳۰ تا درست کن نه بیشتر ببین یه وقت اگه بالانیاورد یعنی اکیه بهش ساخته . اگرم دادی بعد ی مدت خدایی نکرده یبث شد تو شیر خشکش ۵قطره روغن زیتون تصفیه شده بی بو بریز . حتما تصفیه شده باشه 

هذا مِن فَضلِ رَبی 💚
یعنی وزنش رو نموداره؟ ببین ببلاک خوبه . خداروشکر ک رفلاکس نداره اونوقت سخت میشد . اول بهش بده در طی ...

اره رو نمودار بود از اول 

ممنون توضیح دادی عزیزم 

ندوشیدم، خوب میخوره  بچه سوممه😁 شیرم نسبت به دوتا قبلی هم بیشتر هم چرب تر، ولی پسرمم خیلی میخ ...

🤣😅خندم گرفت . خوب پس یکم بهش در طی روز بده ک حواست باشه ببینی بالا نیاره . فکر نمیکنم اسهال ش ک اونم فکر کنم موز میتونی بهش بدی دیگه

هذا مِن فَضلِ رَبی 💚
اره رو نمودار بود از اول  ممنون توضیح دادی عزیزم

خواهش میکنم عزیز. اما فکر کنم با توصیفی ک کردی شیرت خوبه اما نیازه نی نی بیشتر شده . اگه ببلاک اکی نبود اپتامیل هم خوبه امتحانش کن 

هذا مِن فَضلِ رَبی 💚
خواهش میکنم عزیز. اما فکر کنم با توصیفی ک کردی شیرت خوبه اما نیازه نی نی بیشتر شده . اگه ببلاک اکی ن ...

مچکرم 🌹

2706