2733
2734
عنوان

داداشم از مدرسه اومد گرسنه بود گریه کرد عصابم خورد شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 215870 بازدید | 826 پست
رفتن پیش مشاوره ولی من دیگه خبر ندارم که چی بهشون گفته و چیشده  ولی یه چیزی خیلی جالبه اونم ای ...

عزیزم وابستگی به همسر اصلا خوب نیست روی کوچیکترین رفتارهاش حساس میشی همش ترس ازدست دادنش رو داری سعی کن دلبسته اش باشی وابستگی ودلبستگی باهم فرق داره دلبسته یعنی دوستش داری ولی به اون حق آزدای واستقلال میدی زندگی بادلبستگی شیرینه وپرازآرامشه اما وابستگی انتظار وتوقع و....طرفت نمیتونه صددرصد مطابق انتظارات تو رفتارکنه  وسرکوب میشی،شکاک،حساس میشی وممکنه باعث آزاروشکست هم بشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چشم دیدم همچین ماجرایی تو آینده خیلی هم وضعشون بهتره

همین برادرت بزرگ میشه بهترین پسر میشه واسه مادرت.دستشم میبوسه

ببین کی بهت گفتم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728

ببخشید ولی حس میکنم بابات اگه یکم سفت تر میگرفت الان خانومش اینقد پشتش پهن تنبلی و خواب نبود   خیلی سخته خدایی مگه آدم زن میگیره که بخوابه براش

ببخشید .

توی خاطرات بجز تو/ برگ یاد همه پژمرد/ اخرین لحظه بودن/زیر بار غم تو مرد/ چقدر امشب تو سکوتم/ کوچه باز عطر تو داره/ بوی یاس و شب و خونه/ تورو یاد من میاره/ یاد تو لالایی میشه/ واژه ها مثل ستاره/ ولی تو نیستی و شعرم/ آسمونش ماه نداره/از عطر یاس کوچه ها/تاچشم کور از گریه ها/ با عطر یاد تو زنده ان/ تا باز برگردی به خونه🧡(:

باهاش صحبت کن عزیزم،اینجوری ک نمیشه،بابات و داداشت گنادارن،خودتم درس داری اخه

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

عزیزم تو خودت برنامه هاتو ی جوری بچین ک خودت آشپزی کنی مامانتو ولش کن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
به چشم دیدم همچین ماجرایی تو آینده خیلی هم وضعشون بهتره همین برادرت بزرگ میشه بهترین پسر میشه واسه ...

دقیقا مادرشوهرمن😐

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

عمیقا درکت می‌کنم و برات غم‌گین شدم. مامان منم ۹ ساله همین‌طوریه با این حال پدرم عمیقاً دوستش داره. من هم مثل تو ۱۹ سالمه اما تک‌ فرزندم و فقط به خاطر پدرم دارم این خونه رو تحمل می‌کنم می‌خواستم برای دانشگاه برم شهر دیگه اما تهران موندم و همین‌جا دانشگاه می‌رم چون اگه من نباشم بابام بنده‌ی خدا از سرکار میاد هیچ‌کس نیست براش یک غذای گرم و چایی بذاره. مامان من بد دهن و پرخاشگر هم هست دنبال یک بهانه‌ست به ما فوحش بده همیشه باید مراقب حرکات و حرف زدنمون باشیم تا مادرم بد برداشت نکنه و خونه رو روی سرش نذاره. تحت نظر روان‌پزشک هم هست اما به زور میره. کمر پدر منم خم شده و براش غم‌گینم خودم هم منتال هلثم رو از دست دادم. وقتی ۹ سالم بود همیشه جن*ده خطابم می‌کرد یک بار می‌خواستم مثل خودش آرایش کنم و لاک بزنم متوجه شد و ۱ ساعت با سیم شارژر من رو زد=) از ۱۰ سالگی تصمیم گرفتم دختر نباشم تا دیگه هرزه خطاب نشم. همیشه موهام رو از ته می‌زدم فقط لباس های پسرونه می‌پوشیدم، الان هم همین‌طوریم، هرجا می‌رم با پسر یا ترنس اشتباه می‌گیرنم هیچ کار دخترانه‌ای بلد نیستم اصلا نمی‌دونم چطوری آرایش می‌کنن؛ همه ی این آسیب هارو درصورتی بهم زد که خودش هر روز تو لوازم آرایشی ها بود و آرایشگاه، هر روز یک لباس یک رنگ مو اما اگر من می‌کردم می‌شدم هرزه. ۵ سال پارتنر داشت و خیانت می‌کرد با ماشین‌های خارجی که پدرم براش می‌گرفت با پسره بیرون می‌رفت طرف به بدترین شکل ممکن ترکش کرد، یک شب مامانم مست برگشت خونه و همه چیز رو بهم گفت، خداروشکر پدرم نبود و هیچ‌وقت این موضوع رو متوجه نشد. هر وقت از مدرسه برمی‌گشتم در رو که بازمی‌کردم اول روی گاز رو نگاه می‌کردم می‌دیدم غذا نداریم دوباره… همیشه غذای حاضری می‌خوردیم.

من که دیگه نا امید شدم… یک روزهایی می‌خوام اول اون رو بعد خودم رو بکشم تا پدرم راحت بشه اما مگه می‌تونم؟

iridescent 
من هروز میرم باشگاه تا بیام دوش بگیرم و درس بخونم شده شب 

همچین دهنت رو پر میکنی و از تحصیلات و هنرات حرف میزنی آدم فکر میکنه صبح تاشب فقط دستت بنده تحصیل و هنراته🤣

شما یا که با توجه به این که دو روزه سایتی و دو صفحه تاپیک زدی و چند صدتا پست گذاشتی یا تو سایت پلاسی و یا داری فیلم ترکی تحلیل و بررسی میکنی.😏

اا  به نظرم به شدت داری از فانتزیهای ذهنت میگی ، چون طرز صحبتت اصلا یه یک خانم متشخص و تحصیلکرده نمیخوره.

مخصوصا اون قسمی که حسودا نتونستن خوشبختیت رو ببینن😒

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
چه تفکر سمی چرا فکر میکنی کسی که کارای خونشو بکنه بردس؟با این تفکر پس شوهرت برده توئه یه چیزی هست ...

دقیقا حرفتون طلاس نمیگم من خوبم ولی خدایی باعشق کارمیکنم هرکی میپرسه چراخسته نمیشی باخنده میگم باعشق غذامیپزم و کارای خونه روانجام میدم هیچوقتم نشده لباسم نامرتب باشه شام میپزم بعد لباس مرتب میپوشم آرایش میکنم تا شوهرم بیاد

تواین 22سال هم باخودم نگفتم مگه من برده یاخدمتکارم که همش کارکنم

قد167 وزن76وزن دلخواه 67
میومد مامانم قهر کرد رف خونه پدربزرگم گف مگه من انجام نمیدم که اینارو میاره خونم 

ناراحت نشی اما مامانت کس دیگه ای رو نمیخواد ؟انگار این زمدگیو دوست نداره

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 
به نظرم مامانت باید یه تلنگری بخوره تا به خودش بیاد اونم اینکه با بابات بگو یه مدت به خودش خیییییلی ...

تا الان بهترین نظر بود 

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞

حال و روز شمارو من از بچگی داشتم و چقد زجر کشیدم،سه تا خاهریم ،مادرم سلیقه خونه داری و زندگی نداشت،حالا خونواده پدرم همه تمیز و کدبانو،من دبستان بودم لباسهامونو با دست میشستم ،دستهام کوچیک بود،مادرم بفکر لباس و تیپ خودش بود و با خانواده خودش سرگرم،پدرم عصبی و سختگیر و چقدر ک از ما کار کشیدن حتی مهمون داریها،همیشه حسرت اونایی رو خوردم که یک مادر توانا و زرنگ داشتن.....

الهی امضای خدا پای همه آرزوهات💖💖💖
2706